Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='RCookie']A to charcie różowe, to co? :eviltong: Pytam, bo naprawdę ładne :cool3:.[/quote]charcie, jak charcie...:eviltong: to półzacisk Lupine. Już wcześniej sobie postanowiłam, że coś właśnie w Krakowie kupię :cool1:, a tak ogółem, to nigdy mi się te lupinowe półzaciski nie podobały :diabloti: ale po sprzedaniu rogzette brakowało mi widoku mojej dzieffczynki w rooshowym :loveu: ...:stupid: [quote name='Foxowa']Ahhh... śliczne fotki :razz:. Jeszcze raz gratulujemy. A i śliczna obróżka :loveu:[/quote] dziękujemy :)
  2. [url]http://www.fothost.pl/upload/09/27/98f40b5c.jpg[/url] jaki on malutki.... :loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='RCookie']Super fotorelacja :loveu:. [URL]http://i44.tinypic.com/21jn2hf.jpg[/URL] Megi ma jakąś nową obrożę? :cool3: [SIZE=1] Podobno wyszłaś z nałogu[/SIZE] :evil_lol:.[/quote]ależ ja nie jestem w nałogu :eviltong: Meg z parcianych, ma tylko rogza butterfly, poza tym fioletowy łańcuszek i hilton, których rzadziej używamy...:lol:
  4. i Meg z medalem :cool3: [IMG]http://i39.tinypic.com/33k4s3o.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/98c8eb.jpg[/IMG] i w nowej obroży.....:lol: [IMG]http://i40.tinypic.com/214ctnq.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/iz2oac.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/23v1fzd.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i42.tinypic.com/15d00oj.jpg[/IMG] Meg pilnuje dobytku :cool1: [IMG]http://i40.tinypic.com/501p2s.jpg[/IMG] i wracamy do Rzeszowa...:lol: [IMG]http://i44.tinypic.com/21jn2hf.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/n39rtj.jpg[/IMG]
  6. i jeszcze raz o/Rzeszów [IMG]http://i39.tinypic.com/15mms0o.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/10zadrn.jpg[/IMG] a z niedzieli mam całe 7 fotek.... :eviltong: Abi [IMG]http://i44.tinypic.com/51918p.jpg[/IMG] Ludwig :loveu: [IMG]http://i44.tinypic.com/2gtnh3m.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/35mirmo.jpg[/IMG]
  7. o/Rzeszów :cool3: [IMG]http://i39.tinypic.com/14dq4nr.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/jakfpk.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/iyj6t5.jpg[/IMG] podium (3, 1, 2) [IMG]http://i40.tinypic.com/ea2hd2.jpg[/IMG] i wszyscy [IMG]http://i42.tinypic.com/20h3vp0.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i41.tinypic.com/s3g30o.jpg[/IMG] i rozdanie nagród [IMG]http://i43.tinypic.com/291yuqa.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/15p1yr7.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/23lzdk4.jpg[/IMG] drużyna o/Katowice [IMG]http://i40.tinypic.com/2euh18i.jpg[/IMG]
  9. ruda dalej obserwuje [IMG]http://i43.tinypic.com/2lno6f.jpg[/IMG] Bolcyś [IMG]http://i42.tinypic.com/2nv4dmq.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/a0dp90.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/i40o3n.jpg[/IMG] (waruj w marszu) [IMG]http://i39.tinypic.com/15zlhdv.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i40.tinypic.com/ziw2vo.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/24eunpf.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/eogv8.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/t7n97q.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2cnz1hc.jpg[/IMG]
  11. dziękujemy za gratulacje :) fotorelacja...kiepska :cool1: pogoda w sobotę niefajna, a same starty były dla mojego obiektywu za daleko...:lol: Smarti obserwuje pokój z domku (i to jedyne zdjęcie zrobione w miejscu, gdzie mieszkałyśmy :lol:) [IMG]http://i40.tinypic.com/348otw7.jpg[/IMG] Haneczka :loveu: [IMG]http://i39.tinypic.com/15qd6pd.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/j7dmqc.jpg[/IMG] i Megi obserwuje start... :grins: [IMG]http://i43.tinypic.com/t0lsv7.jpg[/IMG] Megi.. [IMG]http://i41.tinypic.com/vfwh07.jpg[/IMG]
  12. gratuluję CWC i res.CACIB :cool3: :multi: super :):)
  13. I lokaty gratulowałam na żywo, teraz wirtualnie tytułu NSzwR - [B]gratuluję[/B]! :multi: :multi: :multi:
  14. no kochani :) wróciłyśmy...tak w jednym wielkim skrócie to było cudownie :lol: spędziłyśmy super weekend w super gronie :) co prawda droga do Krakowa nie nastawiała optymistycznie, z jednej burzy wjeżdżałyśmy w kolejną :shake:, ale już po przyjeździe było lepiej..mieszkałyśmy w Juvenii tuż przy błoniach, z częścią rzeszowskiej reprezentacji :grins: i tak w sobotę sprawdziłyśmy się jako kibice na zawodach wg reg. MPPT :eviltong:, bo nasza oddziałowa drużyna - miejsce 1 :multi: a indywidualnie P. Agnieszka z Omegą też 1 (będąc jednocześnie najmłodszym psem zawodów!). nooo i niedziela...:) trochę inaczej do tego podeszłam, nie stresowałam się tak przy starcie :lol: ale ciągle tylko szłam z myślą skierowaną do rudej "tylko nie ucieknij..":evil_lol: a ruda, żeby nudno i monotonnie nie było:icon_roc:, to musiała coś od siebie wykombinować :errrr:- zrobiła siiii pomiędzy ćwiczeniami, co karane jest -40pkt. Ogółem uzyskałyśmy 86pkt - ocena doskonała, no ale cóż, -40pkt za sii na ringu, 46pkt - ocena niedostateczna. I tu prostuję, nie wiem [B]Coyotku[/B], jak wymyśliłaś sobie to 3 miejsce (chyba, że 3 od końca:evil_lol:, ale trzeba to było zaznaczyć), ale mamy [B]miejsce 17/23 psy[/B], (z 86 pkt byłoby 14). Tak czy siak, dziewczynka moja :loveu: obywa się z ringiem, idzie ku dobremu :) teraz mamy dużo czasu na pracę, wytykanie sobie błędów i naprawianie ich z rudą.:eviltong: [B]RCookie[/B], [B]Foxowa[/B], [B]Darianna[/B], [B]Russelka[/B], [B]Pestka[/B], dziękujemy :) [B]Moniek193[/B], a witamy, witamy ;) [B]Agathee[/B], nie mam opcji b&w w aparacie, konwersja do b&w w programie i zabawa krzywymi.;)
  15. [IMG]http://i42.tinypic.com/6san0g.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/348qaro.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/10hr9co.jpg[/IMG] i się żegnamy :bye: za 2 godziny jedziemy do Krakowa :)
  16. [IMG]http://i40.tinypic.com/2hnoso3.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/300vfw7.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2ia54j7.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/6pyxqp.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/21766h.jpg[/IMG]
  17. :klacz::klacz::klacz: :loveu:
  18. [quote name='Atkaaaa']:evil_lol::evil_lol:widze, że mialas podobny start do mojego w MP:diabloti:[/quote]...do mojego zresztą też :evil_lol:
  19. już wiem :lol::lol::lol:
  20. Trochę jestem niezorientowana...., [B]Talia[/B], które ID określasz mianem nieśmiertelników ? :lol:
  21. [quote name='jamnicze'][SIZE=4][COLOR=Red][/COLOR][/SIZE][COLOR=Black]Na każdej wystawie jest zakaz wprowadzania psów niewystawianych, ale nie na każdej tego przestrzegają :p[/COLOR][/quote]powiedziałabym wręcz, że na każdej tego nie przestrzegają...:lol:
  22. [URL]http://images47.fotosik.pl/149/0c4ff8874c4783d0.jpg[/URL] [URL]http://images47.fotosik.pl/149/1295c6e270e1d6a2.jpg[/URL] wymiękam ... cudo :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  23. Jedyne szkolenie pp, które powiedzmy bliżej znam, to to prowadzone przez P.Zygler z ramienia rzeszowskiego oddziału ZK. Ja bezpośrednio w nim nie uczestniczyłam, więc ciężko mi coś więcej napisać, o dokładnym jego przebiegu, ale tutaj - [URL]http://szkoleniepsow.rzeszowskie.info/pp.html[/URL] - jest przybliżony zakres tego szkolenia. Myślę, że warto samemu zobaczyć, jak to wygląda, spotkania odbywają się chyba 2x w tygodniu, na pewno w środy o 18 (drugiego terminu na chwilę obecną nie pamiętam), ale w różnych miejscach, więc trzeba się skontaktować z P.Zygler.
  24. [URL="http://i593.photobucket.com/albums/tt13/Kiss_es_/25-1.png"][/URL]obłędny :loveu::loveu::loveu: i jaki fotogeniczny!:loveu::loveu: nie wiem nawet, którą fotkę zacytować...:lol:
  25. pogoda w ten weekend faktycznie nie dopisała :angryy: ale tego się nie da przewidzieć niestety.. ale dobrze, że mimo to, wszystko się udało :)
×
×
  • Create New...