1.Szyszka wiem że duet w domu to troszeczę dużo, ja tylko tak sobie pisiu pisiu, żeby się podroczyć.
2.Może twój Ajaks wszedł w następny etap zadamawiania się i dlatego kłapie zębami. Po całkowitym poddaniu się szczęściu po wyjściu ze schronu, czas na zdobycie lepszej pozycji w stadzie. Oj jeśli to jest to - trzeba mu pokazać kto rządzi.
Ja dokładnie to samo przechodzę z Kacprem. Zaakceptował mnie jako przywódcę ale on jest zaraz po mnie. Jak mu coś nie "leży" kłapie paszczą.