Dwa lata samotności- czy to mało czy dużo?
Dwa lata strachu -czy to mało czy dużo?
Dwa lata bez dotyku znajomej przyjaznej ręki- mało to czy dużo?
Dwa lata bez możliwości rozpędzenia się za patykiem, fiknięcia koziołka na naprawdę zielonej trawi, bez własnej miski o którą nie trzeba walczyć, bez własnego miejsca na ziemi- dwa lata to bardzo dużo, za dużo