[quote name='doddy']Nana zyje [IMG]http://www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG]
Nie zjadly jej moje psy, ona moich tez nie [IMG]http://www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/clap.gif[/IMG]
Ogolnie troszkie sie obawialismy, czy po tym udarze wszystko bedzie ok, ale bardzo ladnie sie wybudzila, nie bylo komplikacji.
W srodku tez wszystko wygladalo ok.
Teraz odsypia niunia narkoze.[/quote]
no to bardzom siem cieszem :)
Nanusia to taki cyborg kochany, wszystko zniesie dzielnie !!!