[quote name='doddy']A mam wyjscie :evil_lol:
Kto inny bylby na tyle walniety, by miec pierdzacego psa w domu?
Chociaz moze juz niedlugo bedzie pierdziec w dywan w innym domu... A z tego co slyszalam to bedzie miec wlasne 2 pokoje, bo nie ma kto w nich zamieszkac i sa niepotrzebne to bedzie mogl sie czadzic na wiekszym metrazu :eviltong:[/quote]
to dobrze, bo i Brena odpocznie od smrodków :p