[quote name='Ania+Milva i Ulver']Jeszcze nie znalazła- na razie jest promowana jako najlepszy pies na swiecie hi hi:)
Boje się ,ze jednak uroda zrobi swoje i znowu nici z adopcji.[/quote]
miało być : "oby znalazła w końcu dom" coś mi klawiatura szaleje zresztą cały ten komp w pracy doprowadza mnie do szału :angryy:
[quote name='Beata_Dorobczyńska']No starsznie :) Ja na Lessie ryczę przez 3/4 filmu.
Twardziochy ;)[/quote]
no to rzeczywiście Beatko niezły z Ciebie twardziel,
ja na filmach i bajkach też płaczę no chyba, że nie zdążę bo zasnę :cool1:
[quote name='ewatonieja']z takimi ranami to mogło byc cięzko,ale to wspaniały psiak :)[/quote]
wspaniały i śliczny, widać po mordusi ,że to cudowna dziewucha :) :loveu:
[quote name='doddy']Jeszcze na samochodzie powinna miec napis:
"Patrol interwencyjny dla staffikow by ruda76"[/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ahhh ruda ruda ale Ci się obrywa kochana :diabloti:
madziek ja wykasowałam moje ogłoszenia , jedynie mogło zostać na ojej, ale tam nie da sie ich kasować, muszą wygasnąć więc kochana jesteś skazana na mówienie nowym domkom : "Bravuś juz jest szczęśliwy w nowym domku" ;)
cieszę się olgaj że jesteś cała i zdrowa i Kisio jak widać też żyje!!
dobrze ,że ruda jest ruda to przynajmniej łatwo ją mogłaś dostrzec - szpiega jednego :evil_lol:
zdjęcia będą jutro bo pewnie jakiś fotomontaż teraz szykuje :diabloti:
[quote name='doddy']Bo Alter nie pierdzi.
Ale to dlatego, ze diablicy Nany sie boi...[/quote]
hahah właśnie doddy jak tam Nanula ??? spokojna ???Brena i Alter na pewno schodzą jej z drogi cio ???:evil_lol:
dokładnie !! te pabianickie bullki jakies takie fotogeniczne no i najpiekniejsze w świecie :)
tak Chilli i jej pozy sa po prostu boskie, ona uwielbia spać na plecach a do kompletu dorzuca tą swoją uśmiechniętą minę ;)
[quote name='andzia69']eee - mnie to się źle kojarzy (przypomina mi o Maniusiu:-()
Moze Bono???[/quote]
ano racja , mnie się skojarzył z Muńkiem Staszczykiem nie wiedzieć czemu ??
Bono tez fajne ;)
[quote name='doddy']A to juz praca domowa dla Ciebie dowiedziec sie wszystkiego wlacznie z nr buta i zeznaniem podatkowym za ostatnie 5 lat.[/quote]
a jaki numer buta byłby odpowiedni ??? :???: :evil_lol: