-
Posts
5318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dariaopole
-
JAS i MALGOSIA odebrane z meliny-MAJA SUUUPER DOMY!!!
dariaopole replied to doddy's topic in Już w nowym domu
ojjj dziewczyny jesteście boskie a Beatka - kochaniutka:diabloti: może szybciej bedzie jak się casting zorganizuje. Słyszałam ,że wiele osób przyłazi na takie rozmowy i to jeszcze czasem za to płacą !!!! można by było brać 50 zeta od osoby za casting. Przynajmniej troche kasy by spłynęło a bidakom wmawiało by się, że ich wylansujemy w stolicy :evil_lol: -
AMSTAFFKA - wróciła do właścicieli wysterylizowana
dariaopole replied to doddy's topic in Już w nowym domu
teraz u doddy jest (jeśli dobrze myslę;)) jej Brenusia, Jaś no i nowa Sandy. Rika jest w kojcu. -
trza kombinować jakieś bazarki czy cuś bo Fundacja nie wydoli na te wszystkie hotele :shake:
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
dołuje mnie ten Ivan i to bardzo :-( czy ktos może wie jak on się zachowuje w boksie ??? czy rzuca się na psy obok???do suk tez jest zadziorny ? to może byc istotna informacja!! -
a podniosę sobie opolskie burki
-
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
dziękować dziękować :loveu: -
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
[IMG]http://www.specarmory.com/psiury/IM000161.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/IM000174.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/Zdj%eacie%2803%29.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/Zdj%eacie%2813%29.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/Zdj%eacie%2829%29.jpg[/IMG] -
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
[IMG]http://www.specarmory.com/psiury/DSC_1519.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/DSC_1522.jpg[/IMG] Johny na wakacjach zaprzyjaźniał sie z krową - Kaśką :) [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/IM000060.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/IM000069.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/IM000085.jpg[/IMG] -
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
dariaopole replied to modliszka84's topic in Galeria
[IMG]http://www.specarmory.com/psiury/DSCF0061.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/DSC_1486.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/DSC_1494.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/DSC_1495.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/DSC_1500.jpg[/IMG] -
ło jezusku skaczę do sufitu i nie wierzę własnym oczom :crazyeye: :multi::multi::multi::multi: trzymam kciuki za Wigorka i nową rodzinę.......ehhh no nadal w to nie wierzę:evil_lol:
-
JAS i MALGOSIA odebrane z meliny-MAJA SUUUPER DOMY!!!
dariaopole replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']Blondyna mozemy na "Bazarku" wystawic, tylko nie jestem pewna czy ktos by licytowal jak nie bedzie ani przystojny, ani madry, ani zabawny, ani np. "zlota raczka"... Bedziemy musialy bardzo poszukac... Daria, mowisz ze szare komorki nam zanikna... Ja jestem blondynka, wiec inteligencje mam sztuczna. [/quote] szukajcie szukajcie i do tego takiego co nie trzeba go za bardzo motywować do działania, mój jest zdolny ,złota rączka ale za to oporny jeśli chodzi o robotę :angryy: doddy a ty kochaniutka nie oceniaj się tak srogo . Teraz w modzie zresztą nie jest odchudzanie a zdrowa żywność :evil_lol: a Jasieńka się nawet nie pytaj o zgodę , nie dowie się :diabloti: -
OPOLE - Młoda, bokserowata Aria już w domu :)
dariaopole replied to dariaopole's topic in Już w nowym domu
Franca : przekaż jakieś wieści i oby same dobre !!!!!!! -
JAS i MALGOSIA odebrane z meliny-MAJA SUUUPER DOMY!!!
dariaopole replied to doddy's topic in Już w nowym domu
kochaniutkie proszę Was nie odchudzajcie się , wszystkie moje koleżanki co się odchudzają to na mózg im siada, a brak pokarmu wpływa źle na produkcję szarych komórek :diabloti: gdzie nowe fotki zdrowiejącego jasia ??? -
sunia po wyciągnięciu ze schroniska wylądowała u znajomego właściciela który ma małe raczkujące jeszcze dziecko. Lili ze względu na swój temperament i "niedelikatność" nie może mieszkać w domu z małym dzieckiem. Koleś więc chce ją oddać. Jak wychodzi do pracy to żona nie chce z nią zostawać wiec sunia cały dzień siedzi w jakiejś szopie:shake: bedziemy próbować załatwić jej sterylizację
-
Lili znów szuka domu i to bardzo pilnie !!!!!!!
-
ojej ale długo nikogo tu nie było !!! Amstafka Lili znów szuka domu i to pilnie !!!!:placz:
-
czyli fajne i normalne z nich psiaki, do tego sliczne :loveu:
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']Dziekuje Anitko. Z Uzi musimy sie niestety wstrzymac, bo okazuje sie, ze ona nie zostala wysterylizowana w schronisku. Mysle, ze trzeba bedzie rozpatrzec zabranie Ivana z hotelu, bo nic nie skazuje na to, by Sandra dopelnila slowa i go zabrala do siebie. Hotel daleko, o psie malo wiadomo itd.[/quote] dokładnie, tam to on domku nie znajdzie, nawet jak ktos się nim zainteresuje to wątpię ,że będzie chciał tam podjechać go zobaczyć :shake: -
Manolo (amstaff) .... JUŻ W NOWYM DOMKU !!!!!
dariaopole replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
śliczności :loveu: -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
dariaopole replied to Inez's topic in Już w nowym domu
cała sprawa z Sevenem jest dziwna.Od miesiąca wieści o nim jak na lekarstwo. Gdyby nie Ania to nic byśmy o nim nie wiedziały , nie wspomne juz o fotkach. Kiedyś Greven pisała ,że miały byc w boksach w hotelu robione grzejniki, czy są zrobione lub będą???? Hotel też nie za dobry ( pod względem miejsca) do tego nikt nie ma blisko by do niego podjechać to znacznie utrudnia sprawę. -
Amstaffka (10 tyg.) kolejna ofiara .... już w nowym domku
dariaopole replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
wow jak suuper !!!:multi::multi::multi: no i Uranek sie załapał na fotki :cool3: -
wow suuuuuuuuuper !!!:multi::multi::multi::multi: najpierw Luka, potem Gambit no a teraz Dżok !!!:multi::multi::multi: idę otworzyć sobie winko i wypiję za Pabianickie bullki, przy okazji za Bolusia i Chillutke :evil_lol: trzymam kciuki za psiaki które poszły do domków a także za te które na te domki czekają !!!!