no i jeszcze jedno :loveu: wiadomo jak jest trudno o adopcje astowatych więc może nie warto pozbawiać Idole takiej szansy, może wpisać w umowie że jak będą go chcilei oddać to go przywiozą z powrotem a nie oddadzą byle komu, u nas w opolu też oddawany był ast , nie wiadomo było dokładnie jak się będzie sprawował w domu i podobno wszystko jest ok, (w domu jest też inna suczka,) ale spisane było że jakby co to pies wraca do nas !!!