Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. haha, Lusia ma kupę futra, może myślisz o sznaucerowatej Nusi Laro? zapka, załóż watek, daj linka a ja Ci wstawię fotki :) Dziewczyny musicie się zarejestrować na stronie fotosik.pl Tam wgrywacie zdjęcia, wcześniej zmniejszone w paincie, potem po w graniu pobieracie link 500pixeli i kopiujecie i wstawiacie, jak coś piszcie na PW, pomogę.
  2. A ciekawe czy Mambulec była w sobotę, znalazł się jakiś odważny ochotnik :)?
  3. Brał ktoś Lusię? publikacja jeśli Foksiu nie wyjdzie we wtorek, nie wyjdzie też Czarek i Hektor. Ja mam metr krawiecki.
  4. Tosia to już chyba u Reni na dobre zostanie :D
  5. Lusia kontakt z kotami już miała :) A kontakt z ludźmi tak, ale szkolić tymi samymi metodami, żeby Lusia nie miała w głowie mętliku.
  6. Niestety nie:(. Z foksiem..kurczę...nie znam wszystkich, nie wiem kto był z nim. Ja Lusię już rozpracowałam, fajnie nam się pracuje i wolałabym ją mieć na stałe dopóki nie znajdzie domu, ale ważne jest dla mnie to jak zachowuje się wobec innych i jak inni sobie z nią radzą. No i błagam, nie nagradzajcie Lusi za szczekanie. Jak jej rzucacie np piłkę, to poczekajcie, aż się uspokoi...
  7. Ja witam, Maniutka, bo dawno u niego nie byłam, witam także Ize i wszystkie nie()dobre cioteczki! Maniutek przynajmniej się nie boi efektu jojo : D
  8. No, na razie tylko raz jak mnie nie było była pod opieką innego opiekuna, ale nie był to dobry pomysł i raz przez połowę spaceru była pod opieka innego opiekuna, jak to będzie wygladać jutro nie wiem. Z tym, ze jak ja jestem w schronie to ja będę nalegać, żeby Lusia była pod moją opieką.
  9. publikacja, jak będziesz jutro w schronie luknij na Lusię, ciekawe czy ją ktoś weźmie...]:->
  10. Haha, biegał jak wariat i wdawał się w bójki z psami. Ma chłopak temperament.
  11. Malawaszko Nusia jest taka średnia, sięga mi do kolana... na oko może ma ok 53-4 cm? Ale dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć.
  12. Nusia była na spacerku, ale ostatnio jej nie miałam. Rzuca się na moją Lusię to i niestety nie mogę się zbytnio zbliżać. Ale ładnie jej się sierściucha ułozyła, wygląda jak sznaucerka!
  13. Jaka bida, po 12 latach ktoś ją wywalił..wrr, powiem tylko tyle-Jadzia miała szczęście, ze trafiła na ciocię majqę! Nie wiem co powiedzieć o ludziach, którzy zapewniają taką "emeryturę" staruszkom...
  14. [quote name='publikacja']Był ktoś dzisiaj z Foksiem? I ponawiam pytania i propozycję z mojego poprzedniego postu...[/QUOTE] Wiem, że ktoś z nim wychodził. Foksiu nawet zwiał, ale został na szczęście złapany ;)
  15. No ode mnie jadę 15.10 to w schronisku jestem przed 16, z tym, że do tej pory raz nie byłam we wtorek, ale w przyszły postaram się być- wtorki to są wyjątki jak mam czas, bo niestety nie zawsze wyrabiam. Na stałe zamierzam być w soboty, ale akurat w przyszła sobotę nie mogę być, bo wyjeżdżam...ciekawe jak sobie będzie Lusia radzić z innym opiekunem...
  16. A czy Lala mogłaby mieszkać z dużym samcem mixem sznaucera olbrzyma? I jeszcze mam pytanie czy wiadomo jak reaguje na koty?
  17. No Mamba chyba robi postępy, biorąc pod uwagę to, że jak się wypiela z obroży to nie zwiała :D. Widzę, że dodałaś ostrzeżenie dla przyszłych ochotników do poskromienia Mamby. W boksie dla naszych suk powinna być tabliczka z ostrzeżeniem: "Przed wyciągnięciem z boksu ( na własne ryzyko) skonsultuj się z dotychczasowymi opiekunami, brak ostrożności może spowodować zwichnięcie barku, umazanie kupą, bądź nerwicę, za wszelkie urazy psychiczne i fizyczne nie odpowiadamy" :evil_lol: sasasa!
  18. Lucyferek był wczoraj na spacerze. Zaskoczyła mnie. W budynku ciągnie się na dwór, ale jak już się załatwi i ogarnie, to reaguje na idziemy i po pociągnięciu wraca do mnie jak ją przywołam do porządku.:razz: BARDZO ładnie się skupiała, wykonywała komendy i uczyła się chodzić przy nodze. Bawi się piszczącą piłeczką. Przy zabawie lubi poszczekać.:razz: Jak ja szkolę to nie lubi gdy się jej jakiś pies wtrąca. Nie toleruje kotów, bo byłyśmy w kociarni. Na koniec wytarzała się w kupie. Jest bardzo energiczna, a wręcz nadpobudliwa. Mój wredny babsztylek.:loveu:
  19. Ja poproszę o info odnośnie Nusi, bo chcę uzupełniać watek. Ja miałam wczoraj Lusię, pięknie pracowała i uczymy się ładnie chodzić przy nodze! Niestety kotów nie toleruje. A no i bawiła się piłeczką.:razz:
  20. No jutro jak będę to chcę wziąć Lusię. Miałam dla niej domek w Warszawie, ale nie wiem czy dogadała by się z kotami i z psem mixem sznaucera olbrzyma...
  21. [quote name='DG32']Cisza przed burzą, a tak na serio to puki co Mambulca nie ogłaszam, trzeba jeszcze popracować nad jej zachowaniem.[/QUOTE] To chyba troszkę potrwa : D
  22. Ja miałam 2 e-maile. Ale jeden chce psa najlepiej na podworko, albo żeby spał w garażu, drugi tylko pytał, ale potem nie odpisał. A no i Witamy z powrotem Renatko!
  23. [quote name='DG32']Nie zaprzeczam , istny Mefisto :evil_lol:.[/QUOTE] No, a jak! W końcu siedzi w boksie z Lucyferem! #evil_lol
  24. [quote name='BoUnTy']Z oczkami ja bym chwilke poczekła, ew. możesz kupić w aptece Nactum Chloratum [boszzz.... niech ktoś mi przypomni jak to sie po polsku nazywa xD] i tym przemywac jak będziesz w schronie. Dlaczego by się wstrzymała chwilkę, otóż po pierwsze oczka powinien zobaczyc weterynarz, a jesli sa tylko zaczerwienione, a nie zaropiałe to moze to byc spowodowane długa sierscią wokół oczu co jest bardzo prawdopodobne. Do tego zanieczyszenia. Jesli nie ropieje to bym zobaczyła jak oczko będzie się zachowywać po przemywaniu NaCl. Schroniskowy wterynarz ew. zaleci jakies leki, ale to bez sensu, bo oczka musiłby być zakraplane codziennie, chyba, że antybiotyk podskórny o przedłużonym dzialaniu przeciwzapalnym.[/QUOTE] Oczywiście, że wolontariusze nie powinni nic robić na własną rękę, myślałam raczej o tym, żeby wet jej tez oczy obejrzał.:)
×
×
  • Create New...