[quote name='pinczerka_i_Gizmo']To Twoje ptaszyska?
[URL]http://img513.imageshack.us/img513/5526/zdjcie051ty5.jpg[/URL]
Ja nie mogę, to jest bomba, jaka mina :loveu: Nie mogę przestać się patrzeć :loveu:[/quote]
Jakie ptaszyska:mad:toz to moje ryżowce są:evil_lol:, przestań bo się z Kory Narcyz zrobi, ale dziekujemy:oops:
[B]Alicja[/B] jaka tam sierotka ]:-> toz to diabeł niewyspany jestxD
[B]Figa[/B] witaaaaaj cieplutko dawno Cie nie było ;*
[B]Ania[/B] witam, mimike potwierdzam ma bardzo rozwinietom,
dzieki zakomplementy i witam wszystkich reszta odpowiedzi na drugiej stronie>