Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Witam, co tam słychać?:cool3:
  2. [B]Czarna owieczka[/B] ja nie wiem czy to wogole mozna nazwać pozycja xD [B]Despera[/B] witamy i dziękujemy ;) [B]Kitka[/B] witaj rowniez pozdrawiam [B]Agaciaa, pinczerka Jacky [/B]witam i rowniez ciepło pozdrawiam;)
  3. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']To Twoje ptaszyska? [URL]http://img513.imageshack.us/img513/5526/zdjcie051ty5.jpg[/URL] Ja nie mogę, to jest bomba, jaka mina :loveu: Nie mogę przestać się patrzeć :loveu:[/quote] Jakie ptaszyska:mad:toz to moje ryżowce są:evil_lol:, przestań bo się z Kory Narcyz zrobi, ale dziekujemy:oops: [B]Alicja[/B] jaka tam sierotka ]:-> toz to diabeł niewyspany jestxD [B]Figa[/B] witaaaaaj cieplutko dawno Cie nie było ;* [B]Ania[/B] witam, mimike potwierdzam ma bardzo rozwinietom, dzieki zakomplementy i witam wszystkich reszta odpowiedzi na drugiej stronie>
  4. Śliczna oby jakis miłośnik rasy ja przygarnął. Na 1 malutka!:multi:
  5. W przygarne psa ktos szukal jamnika;) Poki co hopam!:multi:
  6. Pozostaje mi tylko podnieść i czekać!:-(
  7. Niestety pieknis ma nadal status: szukam domku....kiiedy go zmieni nie wiadomo..przecież juz tyle ogłoszeń:shake:ma
  8. Lucy miała mu zrobic, nie wiem czy ma aktualne zapytam. Hopaj mały!:multi:
  9. Madzia a Ty tam nie znasz kogos kto by chciał naszego gwiazdora?:razz:
  10. To chociaż dobrze że ma allegro:cool3:
  11. Madzie kochana jesteś:loveu: Tekste właśnie bo tamten jest już zuzyty :evil_lol: Nie mam dziś weny...Luska wymysl coś:p
  12. Na początek znajdźmy dogomaniakow z okolic Suwałek:roll:
  13. Ja nie mogłam po prostu tego ogladac to okropne, patrzcie ile tam było eutanazji!:shake::-( My w Sosnowcu tez nie mamy czym się chwalić, ale nie jest aż tak źle:-(. Suwałczanie odezwijcie się.
  14. Czyli nie jest źle!:multi:
  15. Jakie sliczne maleństwo:loveu:
  16. Chyba nie:shake:
  17. Mnie sie podobaja jamniki długowłose czarne podpalane:loveu:
  18. [URL]http://interwencja.interia.pl/news?inf=963608[/URL] :placz:
  19. No widze imprezka była:cool1: A to ode mnie: :Rose::kociak:i kotek do gonienia:diabloti:
×
×
  • Create New...