Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Tija..w gimnazjum się nie umiera..tam się wypoczywa, zobaczycie w LO:cool3: Aczkolwiek znajomych mam lepszych niż w gimnazjum;):cool3: Pozdrawiam!
  2. Hej! Nie mow na Bonnie głupek!:loveu::loveu::loveu::loveu: Fajna Mućka:cool3:
  3. Biedny Orient:-( Wyprzytulaj go ode mnie;) I również Ciebie ciepło pozdrawiam:)
  4. Poryczałam się:-(
  5. Witam!!!:loveu: Śliczne fotecki!!:loveu:
  6. Ceść Basia:loveu: Śliczna Bonnie:loveu: Co tam u was?
  7. Boski jacky, takie ma gałki wyłupiaste:loveu:, Tigros słodziachny...ale Stefek wymiata!!!:loveu:
  8. 618 super jedzie prosto ode mnie:loveu: więc spoko przyjedziemy:) Na jakim przystanku mam wysiąść?
  9. [quote name='ß@$!@']no właśnie zauważyłam tamten wcześniejszy post! hahahah niezłe wyczucie ma ta nauczycielka :evil_lol: e tam dobre masz oceny! ja już pierwszą pałę zaliczyłam :grins:[/quote] Z czego Baśka?:mad::evil_lol: Nie no żartuje za co gałe już zarobiłaś, ja mam za to 8 lekcji w poniedzialek, 7 w wtorek, 8 w środę, 8 w czwartek i 5 w piątek:loveu: a w tym 6 biologi:placz:
  10. [quote name='ß@$!@']No cześć stara ryb... Sylwio :evil_lol: :loveu: Jak tam w szkole?? :)[/quote] :mad: stara.. cofnij to poczwaro:diabloti::evil_lol:, w szkole mam już 4 z chemi, 5 z łaciny, 4 z polaka, 5 z ruskiego i 3 z fizyki oraz 3 z w-fu argh:angryy: a dzis miałam zasrany basen i mi gałki oczne chlor wypala, zatkane mam uszy, noszę ten głupi identyfikator który ma na celu oprócz identyfikowania uczniow robienia przypału:evil_lol: Effciu wole smród niż zmieszany zapach 4 dezodorantów bleh Taa pieprz....pomyslę nad tym ]:->
  11. Śliczne fotki:loveu: 18:crazyeye:? A jedzie tam np 188, 299 815, 825, 835, 299, 723, 106, 90, 188, 182, 622?:evil_lol:
  12. Fajna kluska, taka malutka przy Zuzce:loveu:
  13. :loveu:Witam Gizmusie!!!! Czekam na fotki cierpliwie(:diabloti:)
  14. [quote name='evaxon']ja juz nie chodze do szkoly;) wiec mozna powiedziec ze do zerowej klasy :evil_lol:[/quote] Efciu jak Ci dobrze:cool1: Ja tez tak chce:placz::placz: Wstaw jeszcze jakieś fotki Tigrosławy:cool3:
  15. Oż spóźnione ale najszczersze życzenia!!!!:loveu: A z czego 3? Nie martw się będzie dobrze!:p
  16. Jakie koffane masz te mrófeczki:loveu: A czym ja tam dojade z Zajezdni?
  17. Witam dziewczynki!:cool3: Co tam ciekawego sie uczysz Werka?:loveu:
  18. [quote name='evaxon']juz nie ale sie uczylam przez 4 lata... to byly najdluzsze 4lata w moim zyciu :grin: no ja tez sie ciesze ze jutro piatek:multi: kolejny piatek spedzony samotnie w domu :mdleje:[/quote] Effciu a Ty do ktorej chodzisz klasy? Ja do 1LO:shake:
  19. Dobra tylko gdzie sie spotkamy?:cool3: weźmy też Anecioreczek i asiunię, no i Lucynkę:evil_lol: Przechodniom gałki z orbit wyjdą:eviltong::crazyeye:
  20. :loveu:[quote name='ß@$!@']Witam Sylwio :loveu:[/quote] Cześć młoda:loveu:
  21. [quote name='evaxon']z tym sikaniem to .. yy ten tego .. to twoj fetysz jakis czy cos?:oops::diabloti::evil_lol:[/quote] Żartowałam;p :evil_lol::evil_lol::evil_lol: effusia nie dobijaj z tymi fetyszami, teraz mitologie przerabiamy, z naszą kochania panią od polskiego panią Janeczkową. Ostatnio jej wypsikałysmy krzesło i całe biurko dezodorantem, żeby jej smierdziało, weszła siadła i nic nie poczuła:evil_lol: tylko my się dusiliśmy bo okien nie wolno otwierac bo Pani Janeczkowej zimno:cool3:
  22. effuniu a co Ty się fraruskiego uczysz? w domku siedzieć...achh:loveu: ale jutro jest piątek! łuhuł, a po piątku sobota:multi::multi::multi::multi: a w sobotę nie idziemy do durnego LO:loveu:
  23. [quote name='Pinczerek-Jacky']:-o:-o Dobrze sie czujesz? :diabloti::evil_lol:[/quote] No co?:roll::evil_lol: Fajnie by było, ale był by przypał:loveu:
  24. [quote name='evaxon']:hmmmm: Sylwia :hmmmm: sylwia... nie znam takiej ryby:niewiem: :evil_lol:[/quote] Dobij leącego, zdepcz zniszcz i zakop i wystaw tylko głowę by psy mogły sikać:evil_lol: nie dobijaj mnie już:diabloti: Helga dziękuję;)
×
×
  • Create New...