[quote name='BBeta']Sama się dziwie, ale za suchym chlebem najbardziej szaleje[/quote]
Moja też, ale za chlebek z masełkiem da się pokroić..tylko nie z margaryna musi być masło
Saba mojej cioci, ma ok 14 lat, ma sie dobrze;) tylko stawy jej dokuczają:placz:, po za tym to kanapowiec, jest niewielkim kundlikiem:loveu:maści rudej
[quote name='natija']juz Cie znalazlam,teraz bede tu czesto wpadac:)Kora cudna,te zmarsteczki na mordce sa cudne:)[/quote]
No to wpadaj kochana;), każdy u mnie mile widziany...no trza jakieś fotki porobić....:look3:
Hmmm ja mam emotinki :
:WTF::plzdie::oops2::terazpol::offtopic::zly7::sabber::chlup::drinka::facelick::eating::laola::cunao::cunao::kaffee_2:
To jedne z wielu:evil_lol:, chcecie to moge wam tu wstawic reszte
A spacerku już się nie mogę doczekać:loveu:
A mojej galeri to nie odwiedzacie:watpliwy::evil_lol:
[quote name='natija']no wlasnie:)nie ladnie :shake: ale teraz wpadlas,wiec mamy nadzieje,ze bedziesz czesciej wpadac;)[/quote]
No ba;), Mopki są zajefajne:loveu::loveu::loveu:
[quote name='ß@$!@']technologia informacyjna? o co w tym chodzi? :)[/quote]
Witaj agacia!!!
A technologia informacyjna...to coś jak informatyka rozszerzona:roll:
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo w zza rzeki ale to długa historia ;)...dla mnie nieważna ....
A co do witania ...toż Klocusiowa bedzie o północy prawie na lotnisku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
A o pół nocy zaczyna się dzień tralalala:eviltong:, nie no ja muszę odespać to wszystko bo w końcu zejdę, ale bendę witać Klockową w myślach:loveu: