Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. [quote name='BBeta']Sama się dziwie, ale za suchym chlebem najbardziej szaleje[/quote] Moja też, ale za chlebek z masełkiem da się pokroić..tylko nie z margaryna musi być masło
  2. Kora uwieeelbia świńskie uszy, wszelkie przysmaki typu smackhos i dentastix:cool3:
  3. Saba mojej cioci, ma ok 14 lat, ma sie dobrze;) tylko stawy jej dokuczają:placz:, po za tym to kanapowiec, jest niewielkim kundlikiem:loveu:maści rudej
  4. Słodziarskie zdjęcia:loveu: Taki z niego okruszek:cool3: ;)
  5. Cześć Anzulku!!:loveu: Mowisz że Cie mało osób odwiedza, a gdzie foteczki jakies nowe?:mad::evil_lol:
  6. O jej..nie wiedziałam, że Bonnie miała wypadek:(..biedulka:-(
  7. Puśka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/95/2b18e979c707bba0.jpg[/IMG][/URL]
  8. Fotki gryzoniów: Gizmo [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/95/1a42dc6bd76c3107.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/96/e4fa74194f0df414.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/96/ac74a7b0b04acefa.jpg[/IMG][/URL]
  9. Witam super fotki!:multi: I super psiaki! To ile wiosenek ma juz kajusia?:cool3:
  10. Jakie to słodkie:loveu: Pozdrawiam
  11. [quote name='natija']juz Cie znalazlam,teraz bede tu czesto wpadac:)Kora cudna,te zmarsteczki na mordce sa cudne:)[/quote] No to wpadaj kochana;), każdy u mnie mile widziany...no trza jakieś fotki porobić....:look3:
  12. Basiu Ty się nam kobieto nie zatyraj!:evil_lol:
  13. Hmmm ja mam emotinki : :WTF::plzdie::oops2::terazpol::offtopic::zly7::sabber::chlup::drinka::facelick::eating::laola::cunao::cunao::kaffee_2: To jedne z wielu:evil_lol:, chcecie to moge wam tu wstawic reszte A spacerku już się nie mogę doczekać:loveu: A mojej galeri to nie odwiedzacie:watpliwy::evil_lol:
  14. Jaki fajny czranulek:cool3:, a Poświata bossska:loveu::loveu:
  15. [quote name='natija']no wlasnie:)nie ladnie :shake: ale teraz wpadlas,wiec mamy nadzieje,ze bedziesz czesciej wpadac;)[/quote] No ba;), Mopki są zajefajne:loveu::loveu::loveu:
  16. Jaki słoddziak:loveu: Własciwie to witam, piękne fotki, aż dziw że wcześniej mnie tu nie było:evil_lol:
  17. To gdzie przebywał Klocuś pod nieobecność Madzialeny??:cool3:
  18. [quote name='eria']Medea z Rudy Śląskiej, mieszka teraz ze swoimi kocimi towarzyszami:cool3: [/quote] AAAA jaka piękna!!!!!!:loveu::loveu::loveu:
  19. jakie to słodkie!!!!:loveu: Może i niedługo dołączy tu doberman z naszego schroniska!!!:multi:
  20. Witam co tam u szarika???:cool3::great:
  21. [quote name='ß@$!@']technologia informacyjna? o co w tym chodzi? :)[/quote] Witaj agacia!!! A technologia informacyjna...to coś jak informatyka rozszerzona:roll:
  22. ECh....obcinać na zime??:shake: Wyczesać jedynie można....:cool3: HOP!!
  23. Fajnie? mój plan lekcji: Poniedziałek 1 Polski 2 Fizyka 3 Historia 4 Wok 5 Angielski 6 Matma 7 Chemia 8 Religia Wtorek 1 Biologia 2 Biologia 3 Ruski 4 Łacina 5 Polski 6 Polski 7 W-f 8 Informatyka Środa 1 Technologia informacyjna 2 techn. inf. 3 Fizyka 4 Biologia 5 Historia 6 Godz. wych. 7 w-f 8 mikroskopy Czwartek 1 Geografia 2 Biologia 3 Chemia 4 Polski 5 Angielski 6 Ruski 7 Matma 8 Basen Piątek 1---- 2 Polski 3 matma 4 religia 5angielski 6 chemia
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo w zza rzeki ale to długa historia ;)...dla mnie nieważna .... A co do witania ...toż Klocusiowa bedzie o północy prawie na lotnisku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A o pół nocy zaczyna się dzień tralalala:eviltong:, nie no ja muszę odespać to wszystko bo w końcu zejdę, ale bendę witać Klockową w myślach:loveu:
×
×
  • Create New...