Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/178/7a70ccd8c35fa4a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/100/a15b8e7b2ac657e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/100/e6346307115e2ffc.jpg[/IMG][/URL]
  2. Cześć laseczki zaraz dam jakies foty:cool3:
  3. Witaj Kasiu!! Jutro sie widzimy!:cool3:
  4. [quote name='panienkabubu']no teraz lepiej :lol::lol::lol: witaj Sylwio :loveu: rybeczko :evil_lol:[/quote] No witaj, widze już Ci się buzia nie smuci:loveu:
  5. No i Efke i Alke tez witamy serdecznie!!!! Moja Kasia już nie fochaj!:loveu:
  6. [quote name='panienkabubu']dobra mnie nie musisz witać :obrazic:[/quote] No czekaj no odpisuje dopiero wszystkim, psieplasiam jesio nie doszłam do Ciebie, moja Kasiu witaj!:loveu::loveu: Co do spacerku my też się szykujemy!:cool3: Natja, Basia, Werka witajcie laseczki!!!!
  7. [quote name='maciaszek']No i wreszcie wpadłam :). Witam! Jak ja nadgonię te wszystkie strony? Aaaaaaa.....[/quote] Wreszcie jestes, witaj!:multi::loveu:
  8. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Czeeśc Ryybko :buzi: Przpraszam że tak długo nie odwiedzałam was ale ciągle sprawdziany, kartkówki, odpowiedzi.......:shake: Ja siem załamię.....[/quote] Witaj, cóz takie jest życie....:cool3: Anza, Helga, Figa, agaciaa, Furciaczek Witam!!!!
  9. [quote name='agaciaaa']Cześć :) co słychać? czemu fotek nie ma? :cool3: śliczna maskotka :loveu:[/quote] Witam..fotki> fotki? rany boskie jak wstawilam kilka stron temu to nikt nie oglądał a teraz sie proszą:roll::lying::flaming:
  10. [quote name='evaxon']:p ja to mam ochote na pizze z tunczykiem i ananasem polana sosem slodko-kwasnym:placz::placz::placz::placz:[/quote] Ja Ci dam z tuńczykiem:mad::evil_lol:
  11. Super fotorelacja!:loveu:
  12. :cool3:Asiaczki a jakie Wy znane Anecioreczek kiedyś na spacerze mi o was opowiadała, Jesica chba ma nick tu Love_wab:cool3:
  13. Lucy gdzie sie podziewasz?:-( Na gg mi nie odp....ech:placz:
  14. Już mi sie odechciało bo zjadłam Pawełka:loveu: Oczywiście mowie o batoniku:evil_lol:
  15. A no dziękuje:oops:, bedziecie w Zabrzu>??
  16. Efka Ty podrywaczu:evil_lol:, flirtujesz z grzybiarzami:evil_lol: A tego Grzesia to dasz polowe no nie?:loveu:
  17. [quote name='AgusiaTerierka']A kiedy będą;) zdjęcia...?[/quote] Kilka stron temu było mnostwo mam jeszcze na dysku...i niedługo z benkami benda:diabloti:
  18. Hej kochane Asiaczki!:multi::multi:
  19. Efka a może Ty te grzybki tyż jodła:evil_lol:
  20. Hej Furciaczki, buziaczki przesyłam ode mnie and KOry!:cool3:
  21. Łooo ależ mi zadałaś cios...a Bendek na takiego cukiereczka wygląda:loveu:
×
×
  • Create New...