[quote name='Sznaucerka-Balbina']Czeeśc Ryybko :buzi: Przpraszam że tak długo nie odwiedzałam was ale ciągle sprawdziany, kartkówki, odpowiedzi.......:shake: Ja siem załamię.....[/quote]
Witaj, cóz takie jest życie....:cool3:
Anza, Helga, Figa, agaciaa, Furciaczek Witam!!!!