-
Posts
179 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karolajnaxx
-
Funia, Stefanek, Ola... i nowy domownik Rysiek ;)
Karolajnaxx replied to Karolajnaxx's topic in Foto Blogi
Oto 10-tygodniowa Funia :loveu: [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7751/funiakx8.jpg[/IMG] -
Śliczny maluch :loveu: Ja o takim mogę tylko pomarzyć :placz::placz::placz: Jak oglądam te zdjęcia, przypominają mi się pierwsze dni Funi w moim domu... Piękne dni... :p
-
Warczą na siebie? Skaczą? Ja to jak kupowałam Funię to miałam ułatwione zadanie, bo mój pierwszy pies Kuba [*] (jamniczek) mieszkał wtedy w takiej jakby komórce ( w budynku domu, tyle, że z osobnym wejściem). Ciepło tam było, bo obok kotłownia. No i przez pierwsze 3 dni nie pokazywałam ich sobie nazwajem, przenosiłam tylko tak zapach z jednego do drugiego na sobie. Starałam się, żeby nie były w ciągu tych trzech dni razem na podwórku ( co nie było łatwe, bo był to przełom maja i czerwca, bardzo ciepłe dni i wszyscy siedzieli na dworze). Ale się udało, pieski poznały się po tych trzech dniach i Kubuś Funię zaakceptował. Tyle, że Funia była potem zazdrosna o Kubę... :evil_lol: ale to już inna historia.
-
Kincia a jak tam relacje pomiędzy Jackiem a Luckym? Bo u mnie też po cześci chodzi o to, żeby Funia nie była zazdrosna o drugiego psa.
-
Boże KINCIA! To nie jest pies, to jest CUDO na 4 łapkach! :loveu:Jejuuu! Śliczny po prostu! Od razu pokazałam mamie zdjęcie (część mojego nikczemnego planu :razz:) A jak imię pasuje! Przecież Lucky to po angielsku szczęście! :loveu: Ooo widzę, że nie będ sama w zbieraniu na yorka ;P
-
Kinga super, cieszę się razem z Tobą!:multi: Szkoda tylko, że ja już tracę nadzieję na to, że będę mieć yorka :placz: Ale mam nadzieję, że nie zostawicie mnie w wątku ,,Zbieramy na yorka"...
-
No, reklama play'a nie jest mądra :/ A na zdjęciu reklamującym CROPP'a jest koszatniczka, nie mysz :D To tak dla sprostowania :P
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
Karolajnaxx replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='asia_pie'] Stróż to rzeczywiście z niej jest. Jak ma jakiś smakołyk albo zabawkę, to pilnuje tego w dzień i w nocy, śpi z tym, nawet na spacery chce z tym wychodzić, ale jej nie pozwalam. A oddać czy podzielić się nie chce. :mad: Ale jak ja mam jakiś smakołyk, to zaraz jest przy mnie i patrzy tym swoim błagalnym spojrzeniem i... jak tu nie ulec? ;)[/quote] Heh, moja to strasznie się boi huku. Ostatnio miotła upadła mi na podłogę a ta już za łóżko :evil_lol: A jak jest Sylwester... szkoda gadać -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
Karolajnaxx replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='asia_pie'] Stróż to rzeczywiście z niej jest. Jak ma jakiś smakołyk albo zabawkę, to pilnuje tego w dzień i w nocy, śpi z tym, nawet na spacery chce z tym wychodzić, ale jej nie pozwalam. A oddać czy podzielić się nie chce. :mad: Ale jak ja mam jakiś smakołyk, to zaraz jest przy mnie i patrzy tym swoim błagalnym spojrzeniem i... jak tu nie ulec? ;)[/quote] Heh, moja to strasznie się boi huku. Ostatnio miotła upadła mi na podłogę a ta już za łóżko :evil_lol: -
[SIZE=5]*Cocker Spaniel Angielski* :loveu: [/SIZE]
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
Karolajnaxx replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Śliczna sunia :) Moja jest z 27 marca, ten sam rocznik :lol: -
Funia, Stefanek, Ola... i nowy domownik Rysiek ;)
Karolajnaxx replied to Karolajnaxx's topic in Foto Blogi
Nowe foteczki mili państwo! :evil_lol: Poproś! ;) [IMG]http://images25.fotosik.pl/69/df8d15bf7a9b7ef1med.jpg[/IMG] Funiorowy jęzorek :eviltong: [IMG]http://images28.fotosik.pl/69/3352932247820ceamed.jpg[/IMG] Jemy... :p [IMG]http://images25.fotosik.pl/69/ca1195e4d362b1d7med.jpg[/IMG] Co ona tam widzi? :evil_lol: [IMG]http://images25.fotosik.pl/69/7f03df2e7e7d82b8med.jpg[/IMG] -
Moja spanielka ma na imię Funia, ma 4 lata ;) Rudy uparciuch, uwielbia pogodnie za sarnami i bażantami po polach. A, no i błoto to jej żywioł ;) Moja mała 'modelka', uwielbia czesanie :p. Troszeczkę chrapie w nocy :evil_lol: I ma bardzo ładną blond grzywkę :lol: (skromność :P) Nie ma rodowodu, mimo tego dla mnie jest spanielem i nikt inny tak uważać nie musi! A co do komend i sztuczek Funia umie: - dawać łapę - prosić (kiedyś wkleję fotkę ;)) - przybijać piątkę - siadać - leżeć Ostatnio czasami reagowała na 'daj głos', muszę to jeszcze z nią poćwiczyć :D
-
Czy można wychować psa bez karcenia i karania?
Karolajnaxx replied to Marta i Wika's topic in Wychowanie
Moim zdaniem do psa trzeba mówić stanowczo, tak jak do małego dziecka. Jedno stanowcze 'NIE' da lepszy skutek niż 'nie wolno tego robić'. -
Mam pytanko ;) Zamówiłam prenumeratę od wrześniowego numeru, kiedy powinnam go dostać? :lol:
-
Mam pytanko, czy istnieją karmy SPECJALNE dla Silky'ów? Chodzi mi o karmę dla określonej rasy.
-
Nie chcę nikogo obrażać ale brzmi to tak, jakbyś żałowała pieniędzy na psiego fryzjera. Yoreczki to yoreczki, nic tego nie zmieni. Mi osobiście bardziej podobają się yorki w fryzurce a'la szczeniaczek, bo wyglądają na wiecznie młode, ale ich uroda sprawia, że wyglądają dobrze w krótkim jak i długim włosie :)
-
Yorki :lol:
-
Eno Kinga jacy przystojniacy :diabloti: Ja chcę fotkę Jacka! :mad:
-
Funia, Stefanek, Ola... i nowy domownik Rysiek ;)
Karolajnaxx replied to Karolajnaxx's topic in Foto Blogi
[quote name='Pinczerek-Jacky']No to moze jakies fotki :D:D Ty do anszej galeri chyba ani razu nie zajrzalas :( A teraz na ostatnich stronach mam samych przystojniakow :loveu::loveu::mad::mad:[/quote] Jutro zeskanuję śliczną fotkę z albumu, na której kilkutygodniowa Funia śpi pod krzesełkiem :loveu: Nie mów że nie zaglądałam, bo zaglądałam, ale już patrzę :eviltong: -
Funia, Stefanek, Ola... i nowy domownik Rysiek ;)
Karolajnaxx replied to Karolajnaxx's topic in Foto Blogi
[quote name='Pinczerek-Jacky']Hej wkoncu jestem :D:D Sliczna Funia w ogole jak wszystkie cocer spanielki :loveu::loveu::loveu:[/quote] Dziękuję w imieniu Funi :p -
Funia, Stefanek, Ola... i nowy domownik Rysiek ;)
Karolajnaxx replied to Karolajnaxx's topic in Foto Blogi
Fota Funi z ok. miesiąca temu: [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/4215/funiaxdhq4.png[/IMG] -
Hej ;) W końcu zrobiłam galerię Fuńci :multi: Na początek brak zdjęć, narazie odsyłam Was [URL="http://funia16.pupile.com"]TU[/URL] Ok, zabieram się do roboty :evil_lol: Wpadajcie tu! EDIT 11.06.2008r. Przedstawiam Wam moje słoneczka ;) [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5229/dscn0086ij7.jpg[/IMG] Imię: Funia U mnie od: maja 2003r. Ksywki: Funiuś, Funiorek, Funiek, Fuńcia, Krowa, Krejzolek itd. :evil_lol: [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/5898/dscn0069gv9.jpg[/IMG] Imię: Stefek U mnie od: 2 lipca 2006r. Ksywki: Stefciu, Szczurek, Stefuś itd. [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8419/dscn0072sm8.jpg[/IMG] Imię: Ola [*] U mnie od: 2000 roku - 25.06.2009 r. [*] Ksywki: Oluś, Papuga, Ptaszysko :evil_lol: [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/4654/kotecektn2.jpg[/IMG] Imię: Rysiek Xywki: Ryszard, Rychula Rasa: dachowiec U mnie od: 23.05.2008r. Stronki moich zwierzaków: [URL="http://www.funia16.pupile.com"]www.funia16.pupile.com[/URL] <- Funia [URL="http://www.ola2.pupile.com"]www.ola2.pupile.com[/URL] < - Ola
-
[quote name='Agata_B']Łeeenoo. Ja za 15 minut wyjeżdzam na wakacje i wracam w niedzielę, razem z kotem![/quote] Miłych wakacji ^^ Asiu, czekam na foteczki Misia :p
-
Nie było mnie 4 dni i nam już wątek o zbieraniu na yorki skasowali? :mad: :angryy: Co się dziewczynki stało?!