Jump to content
Dogomania

Karolajnaxx

Members
  • Posts

    179
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karolajnaxx

  1. Oto 10-tygodniowa Funia :loveu: [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7751/funiakx8.jpg[/IMG]
  2. Śliczny maluch :loveu: Ja o takim mogę tylko pomarzyć :placz::placz::placz: Jak oglądam te zdjęcia, przypominają mi się pierwsze dni Funi w moim domu... Piękne dni... :p
  3. Warczą na siebie? Skaczą? Ja to jak kupowałam Funię to miałam ułatwione zadanie, bo mój pierwszy pies Kuba [*] (jamniczek) mieszkał wtedy w takiej jakby komórce ( w budynku domu, tyle, że z osobnym wejściem). Ciepło tam było, bo obok kotłownia. No i przez pierwsze 3 dni nie pokazywałam ich sobie nazwajem, przenosiłam tylko tak zapach z jednego do drugiego na sobie. Starałam się, żeby nie były w ciągu tych trzech dni razem na podwórku ( co nie było łatwe, bo był to przełom maja i czerwca, bardzo ciepłe dni i wszyscy siedzieli na dworze). Ale się udało, pieski poznały się po tych trzech dniach i Kubuś Funię zaakceptował. Tyle, że Funia była potem zazdrosna o Kubę... :evil_lol: ale to już inna historia.
  4. Kincia a jak tam relacje pomiędzy Jackiem a Luckym? Bo u mnie też po cześci chodzi o to, żeby Funia nie była zazdrosna o drugiego psa.
  5. Boże KINCIA! To nie jest pies, to jest CUDO na 4 łapkach! :loveu:Jejuuu! Śliczny po prostu! Od razu pokazałam mamie zdjęcie (część mojego nikczemnego planu :razz:) A jak imię pasuje! Przecież Lucky to po angielsku szczęście! :loveu: Ooo widzę, że nie będ sama w zbieraniu na yorka ;P
  6. Kinga super, cieszę się razem z Tobą!:multi: Szkoda tylko, że ja już tracę nadzieję na to, że będę mieć yorka :placz: Ale mam nadzieję, że nie zostawicie mnie w wątku ,,Zbieramy na yorka"...
  7. No, reklama play'a nie jest mądra :/ A na zdjęciu reklamującym CROPP'a jest koszatniczka, nie mysz :D To tak dla sprostowania :P
  8. [quote name='asia_pie'] Stróż to rzeczywiście z niej jest. Jak ma jakiś smakołyk albo zabawkę, to pilnuje tego w dzień i w nocy, śpi z tym, nawet na spacery chce z tym wychodzić, ale jej nie pozwalam. A oddać czy podzielić się nie chce. :mad: Ale jak ja mam jakiś smakołyk, to zaraz jest przy mnie i patrzy tym swoim błagalnym spojrzeniem i... jak tu nie ulec? ;)[/quote] Heh, moja to strasznie się boi huku. Ostatnio miotła upadła mi na podłogę a ta już za łóżko :evil_lol: A jak jest Sylwester... szkoda gadać
  9. [quote name='asia_pie'] Stróż to rzeczywiście z niej jest. Jak ma jakiś smakołyk albo zabawkę, to pilnuje tego w dzień i w nocy, śpi z tym, nawet na spacery chce z tym wychodzić, ale jej nie pozwalam. A oddać czy podzielić się nie chce. :mad: Ale jak ja mam jakiś smakołyk, to zaraz jest przy mnie i patrzy tym swoim błagalnym spojrzeniem i... jak tu nie ulec? ;)[/quote] Heh, moja to strasznie się boi huku. Ostatnio miotła upadła mi na podłogę a ta już za łóżko :evil_lol:
  10. [SIZE=5]*Cocker Spaniel Angielski* :loveu: [/SIZE]
  11. Śliczna sunia :) Moja jest z 27 marca, ten sam rocznik :lol:
  12. Nowe foteczki mili państwo! :evil_lol: Poproś! ;) [IMG]http://images25.fotosik.pl/69/df8d15bf7a9b7ef1med.jpg[/IMG] Funiorowy jęzorek :eviltong: [IMG]http://images28.fotosik.pl/69/3352932247820ceamed.jpg[/IMG] Jemy... :p [IMG]http://images25.fotosik.pl/69/ca1195e4d362b1d7med.jpg[/IMG] Co ona tam widzi? :evil_lol: [IMG]http://images25.fotosik.pl/69/7f03df2e7e7d82b8med.jpg[/IMG]
  13. Moja spanielka ma na imię Funia, ma 4 lata ;) Rudy uparciuch, uwielbia pogodnie za sarnami i bażantami po polach. A, no i błoto to jej żywioł ;) Moja mała 'modelka', uwielbia czesanie :p. Troszeczkę chrapie w nocy :evil_lol: I ma bardzo ładną blond grzywkę :lol: (skromność :P) Nie ma rodowodu, mimo tego dla mnie jest spanielem i nikt inny tak uważać nie musi! A co do komend i sztuczek Funia umie: - dawać łapę - prosić (kiedyś wkleję fotkę ;)) - przybijać piątkę - siadać - leżeć Ostatnio czasami reagowała na 'daj głos', muszę to jeszcze z nią poćwiczyć :D
  14. Moim zdaniem do psa trzeba mówić stanowczo, tak jak do małego dziecka. Jedno stanowcze 'NIE' da lepszy skutek niż 'nie wolno tego robić'.
  15. Mam pytanko ;) Zamówiłam prenumeratę od wrześniowego numeru, kiedy powinnam go dostać? :lol:
  16. Mam pytanko, czy istnieją karmy SPECJALNE dla Silky'ów? Chodzi mi o karmę dla określonej rasy.
  17. Nie chcę nikogo obrażać ale brzmi to tak, jakbyś żałowała pieniędzy na psiego fryzjera. Yoreczki to yoreczki, nic tego nie zmieni. Mi osobiście bardziej podobają się yorki w fryzurce a'la szczeniaczek, bo wyglądają na wiecznie młode, ale ich uroda sprawia, że wyglądają dobrze w krótkim jak i długim włosie :)
  18. Eno Kinga jacy przystojniacy :diabloti: Ja chcę fotkę Jacka! :mad:
  19. [quote name='Pinczerek-Jacky']No to moze jakies fotki :D:D Ty do anszej galeri chyba ani razu nie zajrzalas :( A teraz na ostatnich stronach mam samych przystojniakow :loveu::loveu::mad::mad:[/quote] Jutro zeskanuję śliczną fotkę z albumu, na której kilkutygodniowa Funia śpi pod krzesełkiem :loveu: Nie mów że nie zaglądałam, bo zaglądałam, ale już patrzę :eviltong:
  20. [quote name='Pinczerek-Jacky']Hej wkoncu jestem :D:D Sliczna Funia w ogole jak wszystkie cocer spanielki :loveu::loveu::loveu:[/quote] Dziękuję w imieniu Funi :p
  21. Fota Funi z ok. miesiąca temu: [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/4215/funiaxdhq4.png[/IMG]
  22. Hej ;) W końcu zrobiłam galerię Fuńci :multi: Na początek brak zdjęć, narazie odsyłam Was [URL="http://funia16.pupile.com"]TU[/URL] Ok, zabieram się do roboty :evil_lol: Wpadajcie tu! EDIT 11.06.2008r. Przedstawiam Wam moje słoneczka ;) [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5229/dscn0086ij7.jpg[/IMG] Imię: Funia U mnie od: maja 2003r. Ksywki: Funiuś, Funiorek, Funiek, Fuńcia, Krowa, Krejzolek itd. :evil_lol: [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/5898/dscn0069gv9.jpg[/IMG] Imię: Stefek U mnie od: 2 lipca 2006r. Ksywki: Stefciu, Szczurek, Stefuś itd. [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8419/dscn0072sm8.jpg[/IMG] Imię: Ola [*] U mnie od: 2000 roku - 25.06.2009 r. [*] Ksywki: Oluś, Papuga, Ptaszysko :evil_lol: [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/4654/kotecektn2.jpg[/IMG] Imię: Rysiek Xywki: Ryszard, Rychula Rasa: dachowiec U mnie od: 23.05.2008r. Stronki moich zwierzaków: [URL="http://www.funia16.pupile.com"]www.funia16.pupile.com[/URL] <- Funia [URL="http://www.ola2.pupile.com"]www.ola2.pupile.com[/URL] < - Ola
  23. [quote name='Agata_B']Łeeenoo. Ja za 15 minut wyjeżdzam na wakacje i wracam w niedzielę, razem z kotem![/quote] Miłych wakacji ^^ Asiu, czekam na foteczki Misia :p
  24. Nie było mnie 4 dni i nam już wątek o zbieraniu na yorki skasowali? :mad: :angryy: Co się dziewczynki stało?!
×
×
  • Create New...