[QUOTE] Napisał [B]selket[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f80/gonzik-moje-psie-szczescie-nasze-istnienie-na-forum-zbliza-sie-ku-koncowi-107766-post11152262/#post11152262"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]trzymaj się alu w tej pracy :calus: Szybko ci minie i już będzie weekend ;-) tytuł taki prawdziwy, czas zbierać manatki z for :-([/I]
[/QUOTE] Czemu? :placz: Co się stało, dopiero co założyłaś galerię :placz: