[quote name='medrit']Ma strasznie sympatyczna mordkę a z motylkiem jej do twarzy bardzo bylo :lol:[/quote] Może jej kiedyś zrobię zdjęcie z motylem, jak będę miała okazje :lol:
[quote name=':: FiGa ::'][URL]http://i34.tinypic.com/zv37g6.jpg[/URL]
U W I E L B I A M :loveu:[/quote] Miło mi że się podoba :oops::multi:
[quote name='deer_1987']No wlasnie za wczesnie sie robi ciemno :([/quote] Nie lubie zimy, jak właśnie się robi tak wcześnie ciemno, bo się stresuje że zaraz koniec dnia i mam mało czasu na nauke :shake:
A tak w ogóle to mój [B][COLOR=Purple]TYSIĘCZN[/COLOR]Y[/B] POST :crazyeye::lol::lol: