Przez pięć dni była u nas wspaniała pogoda :loveu: Mam fotki z soboty, nie dałam wczoraj bo przez cały dzień nie miałam internetu :placz:
[IMG]http://i35.tinypic.com/15q6y37.jpg[/IMG]
[IMG]http://i37.tinypic.com/2s9b238.jpg[/IMG]
[IMG]http://i34.tinypic.com/27zs3k.jpg[/IMG]
[url]http://images40.fotosik.pl/216/5f7671ff394b0a33med.jpg[/url]
Piękne niebo
Fajnie Ci, moi rodzice się nie zgadzają na drugiego psa :placz: A czemu nie dalmatyńczyk? :eviltong:
Przepraszam że zaniedbuję galerie, ale nie mam kiedy robić fotek, jak przychodzę ze szkoły jest już całkiem ciemno :shake: Już nie mówię o tym że straszne błoto jest i nie da się normalnie przejść na łąki, nie zapadając się :shake:
Kurcze, nie zauważyłam że podrożało :crazyeye: Muszę zamówić prenumeratę, lecz mam nadzieje że ona nie zdrożeje :roll:
A co do tej krzyżówki to też zauważyłam- dali tą samą co 2 miesiące temu :lol: