Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. [quote name='asikowska']hej czy doszły pieniążki za czerwiec bo nie widzę w rozliczeniach a przelew poszedł 28 czerwca[/QUOTE] ponawiam pytanie i proszę o uzupełnienie posta rozliczeniowego
  2. [quote name='Bjuta']Asikowska, ja wiem dlaczego banerek nie działa :( Przeze mnie. Po konflikcie z naszym były wolontariuszem wykasowałam jednym ruchem album Sieny, bo sporo tam było mojej rodziny i miejsc łatwych do zlokalizowania i niestety banerek Kilera też tam właśnie był . Próbowałam go odszukać na stronie schroniskowej, ale przy tym necie nie dam rady. Jestem prawie pewna że mam ten banerek gdzieś w Katowicach, w ciągu tygodnia powinnam przewinąć się przez miasto, to odszukam. Przepraszam - zapomniałam, że w albumie Sieny składowałam różne potrzebne drobiazgi.[/QUOTE] Bjuta spoko nic się nie stało:)
  3. koniec miesiąca i przypominam o wpłatach za lipiec:) nie działa mi baner wie ktoś dlaczego?
  4. ok to ja z bazarku może bezpośrednio wyślę kasę do Lilutosi
  5. to wyślij kochana pieniążki do Lilu bo pewnie jej się przydadzą
  6. czyli można pokryć część długu u Lilutosi tzn te 250 zł
  7. [QUOTE=ania >;19394697]dokladnie rano 2 sierpnia (czw), bo mam wtedy jeszcze wolne a teraz wyjezdzam na tydzien. jak mozesz to pojedz tez! :) z gliwic do myszkowa jest bezposredni pociag ktory jedzie niecale 2h, a w myszkowie bedzie czekac Ula i to już jest pare minut autem :)[/QUOTE] Aniu w tygodniu nie dam rady niestety
  8. jak płacimy za hotelik z góry bo nie mogę doczytać czy za lipiec zapłacony czy tylko za czerwiec
  9. dla Kilerka z bazarku książkowego od ewick73 wpłynęło 18 zł:) ślicznie dziękujemy:)
  10. ja czekam na jeszcze jedną wpłatę z bazarku i coś będzie dla Zenusia ale jakieś kokosy niestety to nie będą
  11. Lilu jaki jest dług na dzień dzisiejszy?
  12. Leoś jest cudny i miał szczęście że trafił do Darii:)
  13. Ania to daj znać może się jakoś zgadamy i ja też pojadę
  14. [QUOTE=ania >;19391525]za 2 tygodnie wygłaskam go od Was na żywo, nie mogę się doczekać :loveu: pomogę Ci Ulu z wyczesywaniem :lol:[/QUOTE] daj znać kiedy jedziesz to się może też zabiorę:)
  15. [QUOTE=ania >;19391489]super ze z dziewczynami ok :) czyli okazalo sie ze Neska ma jednak cos z pecherzem?[/QUOTE] tak prawdopodobnie to po sterylizacji, podobno czasem tak się zdarza u suk
  16. musimy zebrać komplet deklaracji bo inaczej nici z hoteliku dla Paury
  17. dyszka ode mnie stałej od przyszłego miesiąca
  18. zapraszam na bazarek fanty podarowała Pani Bożena [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229596-Ciuszki-dla-Kubusia-i-Kilerka-do-27-07-2012-do-20-00?p=19387089#post19387089[/URL]
  19. zapraszam na bazarek fanty podarowała Pani Bożena [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229596-Ciuszki-dla-Kubusia-i-Kilerka-do-27-07-2012-do-20-00?p=19387089#post19387089[/URL]
  20. zapraszam na bazarek fanty podarowała Pani Bożena [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229596-Ciuszki-dla-Kubusia-i-Kilerka-do-27-07-2012-do-20-00?p=19387089#post19387089[/URL]
  21. dla Kilerka z bazarku książkowego leci 51,50 zł
  22. ciągle się zastanawiam czy wysłanie Paury do hoteliku to dobry pomysł patrząc na to że większość naszych hotelikowych psiaków ma problemy finansowe i ciężko stoją z kasą
  23. co u Wareczki? przydałby się jakieś nowe zdjęcia
×
×
  • Create New...