-
Posts
2790 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asikowska
-
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
asikowska replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[quote name='asikowska']hej czy doszły pieniążki za czerwiec bo nie widzę w rozliczeniach a przelew poszedł 28 czerwca[/QUOTE] ponawiam pytanie i proszę o uzupełnienie posta rozliczeniowego -
[quote name='Bjuta']Asikowska, ja wiem dlaczego banerek nie działa :( Przeze mnie. Po konflikcie z naszym były wolontariuszem wykasowałam jednym ruchem album Sieny, bo sporo tam było mojej rodziny i miejsc łatwych do zlokalizowania i niestety banerek Kilera też tam właśnie był . Próbowałam go odszukać na stronie schroniskowej, ale przy tym necie nie dam rady. Jestem prawie pewna że mam ten banerek gdzieś w Katowicach, w ciągu tygodnia powinnam przewinąć się przez miasto, to odszukam. Przepraszam - zapomniałam, że w albumie Sieny składowałam różne potrzebne drobiazgi.[/QUOTE] Bjuta spoko nic się nie stało:)
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
asikowska replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ok to ja z bazarku może bezpośrednio wyślę kasę do Lilutosi -
Zenuś za TM - dług pozostał...
asikowska replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to wyślij kochana pieniążki do Lilu bo pewnie jej się przydadzą -
Zenuś za TM - dług pozostał...
asikowska replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czyli można pokryć część długu u Lilutosi tzn te 250 zł -
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
asikowska replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
[QUOTE=ania >;19394697]dokladnie rano 2 sierpnia (czw), bo mam wtedy jeszcze wolne a teraz wyjezdzam na tydzien. jak mozesz to pojedz tez! :) z gliwic do myszkowa jest bezposredni pociag ktory jedzie niecale 2h, a w myszkowie bedzie czekac Ula i to już jest pare minut autem :)[/QUOTE] Aniu w tygodniu nie dam rady niestety -
Zenuś za TM - dług pozostał...
asikowska replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja czekam na jeszcze jedną wpłatę z bazarku i coś będzie dla Zenusia ale jakieś kokosy niestety to nie będą -
Zenuś za TM - dług pozostał...
asikowska replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lilu jaki jest dług na dzień dzisiejszy? -
Leoś jest cudny i miał szczęście że trafił do Darii:)
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
asikowska replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
[QUOTE=ania >;19391525]za 2 tygodnie wygłaskam go od Was na żywo, nie mogę się doczekać :loveu: pomogę Ci Ulu z wyczesywaniem :lol:[/QUOTE] daj znać kiedy jedziesz to się może też zabiorę:) -
[QUOTE=ania >;19391489]super ze z dziewczynami ok :) czyli okazalo sie ze Neska ma jednak cos z pecherzem?[/QUOTE] tak prawdopodobnie to po sterylizacji, podobno czasem tak się zdarza u suk
-
zapraszam na bazarek fanty podarowała Pani Bożena [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229596-Ciuszki-dla-Kubusia-i-Kilerka-do-27-07-2012-do-20-00?p=19387089#post19387089[/URL]
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
asikowska replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
mimo lenienia prezentuje się godnie:)