-
Posts
2790 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asikowska
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
asikowska replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Alpina na spacerku z Kasią i Magdą [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-z2kZgvKDJpg/UD65yIvEWaI/AAAAAAAA3PA/zbgIoMUQfMo/s512/22.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bDcMOuyuEh8/UD66ZWfrs0I/AAAAAAAA3PM/aSsgEfyHybA/s512/DSC_0069nn.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-V3HkNzXcGCA/UD65kVpXSNI/AAAAAAAA3O4/4PEt2kXXxoo/s512/DSC_0080.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kvRvaYCizLU/UD67I2FY6uI/AAAAAAAA3PU/1mGj4rm9YPQ/s512/DSC_0103.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-OGa0tOeFKiI/UD67ZVysBBI/AAAAAAAA3Pg/u_0VHDmUrPY/s512/DSC_0104.JPG[/IMG] -
pani Bożeno trzymam za Was ogromie kciuki żeby wszystko się udało i cieszę się że jest więcej takich ludzi jak Pani:) pozdrawiam serdecznie ps. ma Pani cudowną córkę i wnuczkę (pozdrowienia dla Darii:))
-
a może do tych go ktoś zabierze? ja niestety nie dam rady jechać
-
wczoraj byłyśmy u weta i z uszami jest dużo lepiej:) co prawda w jednym uchu Neska ma jakiegoś polipa i jeśli problem z uszami będzie powracał to trzeba go będzie usunąć chirurgicznie ale to za kilka miesięcy się dowiem, jeszcze przez ok 3-4 miesięcy będziemy brać propalin a potem zobaczymy co dalej dziewczyny mają się dobrze, próbuję trochę neskę dokarmić ale ma bardzo wrażliwy żołądeczek i wszystkie próby niestety kończą się biegunką pozostaje nam zatem sucha karma tylko
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
asikowska replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='LILUtosi']Zenek i jego tymczasowa luba - nie odstępował jej na krok. [URL]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/ZENEK#5776875372651234338[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/ZENEK#5776875276034305138[/URL][/QUOTE] jaka dostojna para:) -
gramy dla Fistaszka [URL]http://beta.pogryw.pl/[/URL]
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
dorzucę 10 stałej deklaracji dla Pimpka, nie mogę się nim zająć ale będę robić dla niego bazarki proszę o numer konta na pw -
[quote name='Bjuta']Pięknie wyglądają! A Fistaszek chyba bardzo tęskni za Neską, bo schudł o połowę![/QUOTE] biedny jutro go odwiedzę, że też nikt nie wypatrzy tego słodziaka
-
moje plażowiczki:)[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/538403_4112613256215_305852242_n.jpg[/IMG]
-
Lusia ze SPORTOWĄ DUSZĄ marnuje się w schronisku
asikowska replied to Artemida's topic in Już w nowym domu
super się czyta takie wiadomości:) -
Neska od wczoraj ma śliczne białe ząbki bez kamienia:) byłyśmy na zabiegu i przy okazji jeszcze wyczyścili jej uszka ( niestety problem z uszami nie został do końca rozwiązany i wciąż je leczymy) poza ty dziewczyny mają się dobrze i są grzeczne:)
-
Z Bazarku dla [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229596-Ciuszki-dla-Kubusia-i-Kilerka-do-27-07-2012-do-20-00[/URL] dla Kubusia nazbierało się 125 zł:) fanty przekazała niezawodna Pani Bożena, proszę o numer konta i potwierdzenie na bazarku jak wpłyną pieniążki
-
dla Gucia uzbieralo sie z bazarku 51 zl prosze o numer konta i potwierdzenie wplaty na watku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228452-Ciuszkowy-Bazarek-dla-Gucia-%C5%BBabci-i-Reksia-i-Zenka-do-30-06-g20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228452-Ciuszkowy-Bazarek-dla-Gucia-%C5%BBabci-i-Reksia-i-Zenka-do-30-06-g20-00[/URL]
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
asikowska replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zenek dostal 51 zl z bazarku http://www.dogomania.pl/forum/threads/228452-Ciuszkowy-Bazarek-dla-Gucia-%C5%BBabci-i-Reksia-i-Zenka-do-30-06-g20-00 prosze o potwierdzenie wplywu wysylam na konto Lilu -
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
asikowska replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[quote name='pati_zabrze']Przepraszam za brak rozliczenia, ale mam chore zwierzaki... Jutro wieczorem postaram się wszystko nadrobić. Pieniążki za czerwiec oczywiście doszły ;) Dziękuję![/QUOTE] ok dziekuje:) pozdrawiam