Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. Alpina na spacerku z Kasią i Magdą [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-z2kZgvKDJpg/UD65yIvEWaI/AAAAAAAA3PA/zbgIoMUQfMo/s512/22.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bDcMOuyuEh8/UD66ZWfrs0I/AAAAAAAA3PM/aSsgEfyHybA/s512/DSC_0069nn.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-V3HkNzXcGCA/UD65kVpXSNI/AAAAAAAA3O4/4PEt2kXXxoo/s512/DSC_0080.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kvRvaYCizLU/UD67I2FY6uI/AAAAAAAA3PU/1mGj4rm9YPQ/s512/DSC_0103.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-OGa0tOeFKiI/UD67ZVysBBI/AAAAAAAA3Pg/u_0VHDmUrPY/s512/DSC_0104.JPG[/IMG]
  2. pani Bożeno trzymam za Was ogromie kciuki żeby wszystko się udało i cieszę się że jest więcej takich ludzi jak Pani:) pozdrawiam serdecznie ps. ma Pani cudowną córkę i wnuczkę (pozdrowienia dla Darii:))
  3. ok to mogę zacząć od września ale do tej pory dotychczasowy skarbnik musiałby wszystko porozliczać i napisać kto zrezygnował bo ja nie mogę się w tym połapać i kto do kiedy ma zapłacone i może trzeci post mógłby być na moje rozliczenia
  4. niech ktoś weźmie Fistaszka może go ktoś wypatrzy
  5. ja mogłabym się podjać ale bartuś ma dług a ja nie jestem w stanie dopłacać do hoteliku i jak znam życie zostanę potem z tym sama
  6. a może do tych go ktoś zabierze? ja niestety nie dam rady jechać
  7. wczoraj byłyśmy u weta i z uszami jest dużo lepiej:) co prawda w jednym uchu Neska ma jakiegoś polipa i jeśli problem z uszami będzie powracał to trzeba go będzie usunąć chirurgicznie ale to za kilka miesięcy się dowiem, jeszcze przez ok 3-4 miesięcy będziemy brać propalin a potem zobaczymy co dalej dziewczyny mają się dobrze, próbuję trochę neskę dokarmić ale ma bardzo wrażliwy żołądeczek i wszystkie próby niestety kończą się biegunką pozostaje nam zatem sucha karma tylko
  8. napisałam do Ani smsa i czekam na jakiś znak
  9. [quote name='LILUtosi']Zenek i jego tymczasowa luba - nie odstępował jej na krok. [URL]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/ZENEK#5776875372651234338[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/ZENEK#5776875276034305138[/URL][/QUOTE] jaka dostojna para:)
  10. [quote name='ewick73']Asiu, właśnie wysłałam 9 zł za książkę z mojego bazarku - pomyslę jeszcze o Kilerku, ale najpierw muszę spłacić dług Tofika[/QUOTE] Ewcia dzięki:) narazie myśl o spłaceniu swojego długu:) bo Kiler ma się nienajgorzej:)
  11. gramy dla Fistaszka [URL]http://beta.pogryw.pl/[/URL]
  12. dorzucę 10 stałej deklaracji dla Pimpka, nie mogę się nim zająć ale będę robić dla niego bazarki proszę o numer konta na pw
  13. ja też dorzucę 10 zł stałej już chyba nawet gdzieś wcześniej pisałam
  14. [quote name='Bjuta']Pięknie wyglądają! A Fistaszek chyba bardzo tęskni za Neską, bo schudł o połowę![/QUOTE] biedny jutro go odwiedzę, że też nikt nie wypatrzy tego słodziaka
  15. moje plażowiczki:)[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/538403_4112613256215_305852242_n.jpg[/IMG]
  16. super się czyta takie wiadomości:)
  17. Neska od wczoraj ma śliczne białe ząbki bez kamienia:) byłyśmy na zabiegu i przy okazji jeszcze wyczyścili jej uszka ( niestety problem z uszami nie został do końca rozwiązany i wciąż je leczymy) poza ty dziewczyny mają się dobrze i są grzeczne:)
  18. Z Bazarku zorganizowanego przeze mnie i Panią Bożenę Kilerek dostał 125 zł [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229596-Ciuszki-dla-Kubusia-i-Kilerka-do-27-07-2012-do-20-00[/URL] :)
  19. Z Bazarku dla [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229596-Ciuszki-dla-Kubusia-i-Kilerka-do-27-07-2012-do-20-00[/URL] dla Kubusia nazbierało się 125 zł:) fanty przekazała niezawodna Pani Bożena, proszę o numer konta i potwierdzenie na bazarku jak wpłyną pieniążki
  20. dla Gucia uzbieralo sie z bazarku 51 zl prosze o numer konta i potwierdzenie wplaty na watku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228452-Ciuszkowy-Bazarek-dla-Gucia-%C5%BBabci-i-Reksia-i-Zenka-do-30-06-g20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228452-Ciuszkowy-Bazarek-dla-Gucia-%C5%BBabci-i-Reksia-i-Zenka-do-30-06-g20-00[/URL]
  21. Zenek dostal 51 zl z bazarku http://www.dogomania.pl/forum/threads/228452-Ciuszkowy-Bazarek-dla-Gucia-%C5%BBabci-i-Reksia-i-Zenka-do-30-06-g20-00 prosze o potwierdzenie wplywu wysylam na konto Lilu
  22. [quote name='dangos19']Mysiu zaglądnij proszę na wątek Pimpusia. Pozdrawiam[/QUOTE] Mysia jest na urlopie z tego co widziałam na jakimś innym wątku i będzie za parę dni
  23. [quote name='pati_zabrze']Przepraszam za brak rozliczenia, ale mam chore zwierzaki... Jutro wieczorem postaram się wszystko nadrobić. Pieniążki za czerwiec oczywiście doszły ;) Dziękuję![/QUOTE] ok dziekuje:) pozdrawiam
×
×
  • Create New...