[quote name='Hala']Ja chcę aby Kropek trafił do wyrozumiałego domu. Prawda jest taka, że ja nie wiem jak on bedzie sie zachowywać poza klatką. Może być miły i pocieszny, a może w niego diabeł wstąpić. :diabloti:[/quote]
No tak , pewnie . Tak krwiożerczą bestyję może wyadoptować tylko ktoś doświadczony:evil_lol: Takie szczylki małe to generalnie nie przepadają za małymi dziećmi , pilnują swojej michy i stawiają się do dużych psów . No i jeszcze z zacięciem ganiają koty :diabloti: A , i jeszcze jak się je woła to udają , że nie słyszą.:razz: Mam 2 takie --- wiem co mówię:lol: