[quote name='Sabina02']Dobra, jutro zrobie Kropeczkowi Allegro, obiecuje! Yona, ja pierwsza tu sie zadeklarowalam, wiec powinnam dotrzymac slowa... Jakis tam tekst skleje z informacji ktore mam, a jak bedze cos o nim nowego, to poprostu dodam to doogloszenia pozniej. Najwazniejsze by piesek byl juz widziany. Przed chwila zrobilam Allegro dwom innym sunkom i teraz musze isc spac, bo u mnie juz jest po 3:30 rano, a wstaje o 7:00, ale obiecuje ze jutro o tej porze bedzie Allegro dla Kropeczka....;)[/quote]
3,30 :crazyeye: to Ty cioteczko za oceanem mieszkasz :lol: