Dzięki KaLOlina za komplement :cool3: Trzymaj kciuki mocno bo tu nam cudu trzeba :cool1:
Poszlam z Frytką do sklepu , jak z każdym tymczasem :roll:
A ta trąba ciągnie za mną , mało kraty nie wyrwie :mad:
Wyszlam więc do niej , a pani ekspedietka za mną z resztą w garści :lol:
Zobaczyla Frycie i rwie się do głaskania :shake: , bo psy lubi .
A ja ...........jak myślicie ?
Wrzeszcze !!!!!!!!! Uwaga !!!!!!!!! Gryzie !!!!!!!!!!!
Jak takie coś wyadoptować :placz: