Poker
Members-
Posts
84478 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Udało się :multi:! Dzięki za pomoc Lulka.Wpłaciłam 50 zł + 2 zł na AFN.
-
Miłe rozmówczynie,przeciez jak byk napisłam,że rozmawiałam z włascicielem i nie był zupełnie poruszony tym,że pies znalazł się.Nie było pytań skąd wiem,a gdzie jest,czy nic mu się nie stało,skąd go odebrać,itd,itp.Tylko stwierdzenie,no tak ,on zawsze lubił wedrowac,nawet daleko potrafił zajść.To taki typ własciciela-jest pies to dobrze,nie ma -to drugie dobrze.Jestem w 99.99% pewna,że to pies tych ludzi.A wszystko co zrobi ULV ,to zrobi dobrze i ma sie kierować przede wszystkim dobrem psa.Agnieszki można się spytać o to ,że skoro było mu w tym domu nieźle,to czemu ciągle uciekał i nie wracał czasem po kilka dni.
-
Oni sobie niczego nie uświadomią skoro przez tyle lat nie uświadomili.Tłumaczyli sie zawsze,że on ucieka.Jak się nie pilnuje,to ucieka.To nie jest motłoch i doskonale wiedza o co chodzi,ale maja swoją filozofię w sprawie psa.Tak jak wielu ludzi puszcza koty na ulicę,mówiąc,że trudno najwy żej rozjedzie go samochód,ale będzie żył zgodnie ze swoją naturą.
-
Myslę,że Agnieszka podchodzi bardzo idealistycznie do sprawy,baardzo prawomyślnie i to dobrze.Ale nikt nie ma zamiaru wchodzić ludziom do domu i zabierać zwierzęta,chyba,że są katowane czy głodzone.Są ludzie ,dla których jest dobrze jak jest pies,ale tez dobrze jak przepadł.Nie traktują go jak domownika .Jak do nich wróci,to albo zginie pod kołami(może szczęśliwy) albo go za jakiś czas uśpią i za TM będzie już całkiem szczęsliwy.To przypadek,że poznałam psa,a mogło tak nie być, i oni by go nie szukali.
-
do licha.napiszcie mi jeszcze raz numer konta AFN.,bo już 4 razy nie udało mi się wpłacić na Stokrotka.Cały czas odrzuca mi numer konta:placz:
-
Psiuniek kiedys bardzo często siedział całymi dniami,nawet na mrozie,liczac na to że uwiedzie WILCZYCĘ:evil_lol:,taki był jurny.A właściciele po monitch zabierali go na parę godzin i znowu wracał.Po prostu przyzwyczaili się dotego,że on wędruje,co dla mnie oczywiście jest niezrozumiałe.Visenna pisze,że pies dopiero po kilku latach może sie stać własnością ULV, a skad i kto będzie wiedział,że to nie jej pies. Ja tam jestem dyskretna.Niech ULV sama decyduje co zrobi z nim.On błąkał sieę ok.3 tyg.więc pewnie jgo stan się pogorszył.Nie sadze,by dotychczasowi właściciele chcieli go leczyć.
-
to jeszcze raz spróbuję
-
Kiedyś wpłacałm na inny numer i było OK.poprzedni numer to 31 1140 2017 00004902 0527 0923,a obecny z tego wątku nie chce wejść:shake:
-
wyrzuca mi,że numer konta bankowego jest zły.Chciałam wysłac na AFN 78 2130 0004 2001 0388 0143 0001 i guzik z makiem.
-
Widocznie przegapiłam informację.Już wpłacam 50 zł.
-
Ja też wpłacę 50 zł,gdy będzie podana informacja,że Stokrotek jest zakwalifikowany do operacji
-
Szprotka została szczęśliwą Warszawianką!!
Poker replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Malutka,przerażona,hopaj na górę. -
Pilnie! Mieszaniec pekinczyka i szpica/ Grozi uspanie!
Poker replied to Gold_chocolate's topic in Już w nowym domu
Nie ma problemu nauczyć psa chodzenia na smyczy.Myślę ,że jesteście miłośnikami zwierząt i dobrymi wnukami,więc możecie na początku babci pomóc.To jest mały piesek. -
Jeżeli pies ma obrażenia wewnętrzne,to operacja jest potrzebna natychmiast,bo się wykrwawi do brzucha.Obawiam się ,ze może nie dotrwać do poniedziałku:placz:Mam nadzieję,że dostaje leki przeciwbólowe.Pewnie do lasu zawlókł go ten,kto go potrącił.:mad:Ciekawe czy własciciel nie szuka go.Biedna psina:placz:.
-
Pilnie! Mieszaniec pekinczyka i szpica/ Grozi uspanie!
Poker replied to Gold_chocolate's topic in Już w nowym domu
Oczywiście,że podli ludzie.A poza tym wydało się,że to nie taka nagła sprawa,bo przeprowadzka nie wyskakuje z dnia na dzień.I jeszcze ta fałszywa troska o psinkę,wolą ją uśpić , zeby nie męczył się w schronisku!!!:angryy:Chyba żarty.A mix pekińczka i szpica nie może ważyć ok.20 kg.Moze ważyć co najwyżej do 10 kg.Po prostu nie będzie chciało sie wychodzić na spacer.Zabawka się znudziła,ot co.:mad: -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
Poker replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
ja też zaglądam do Foksi.Ona pewnie ze strachu jest taka.Potrzeba jej trochę czasu,ale z pewnością nie w schronisku.:shake: -
Pilnie! Mieszaniec pekinczyka i szpica/ Grozi uspanie!
Poker replied to Gold_chocolate's topic in Już w nowym domu
co za podli ludzie!!taki psiaczek nie nadaje się do bloku?to w takim razie jaki??Serce pęka.Może ktoś weźmie go na tymczas.Sama bym wzieła,ale mieszkam za daleko.Podajcie ile może ważyć ,jaki jest do dzieci. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
Poker replied to Hala's topic in Już w nowym domu
mało mi serce nie pęknie,bo uwielbiam takie kudłacze.Nietsty nie mogę go wziąć,bo mam 2 psiaki ze schroniska.Jednego od października,a drugiego od 6 tygodni.Buuu.