Przykre..
Dzięki za miłe słowa
wiem, że tak nie można, może to dzisiejszy szary dzień mnie szczególnie rozkleił, może to, że był trzeci ...
To już rok i dwa miesiące..
[quote name='agata51']Ale ruch u Patosa! Nareszcie! Deklaruję 50 zł miesięcznie na hotelik. W porywach nawet więcej! Patos, czyżby iskierka nadziei?[/quote]
No, właśnie. Ja też deklaruję 50 zł miesięcznie na hotelik.
[quote name='Neigh']Ale Patosa zanotowałam w głowie. Pogadam z Irenką, moze by go jednak wyciągnąć stamtąd.....[/quote]
Myślę, że koniecznie trzeba go zabrać przed zimą, inaczej po prostu któregoś dnia go tam nie zastaniemy. Ja mogę pomóc tylko finansowo:placz:
Matko kochana, jaka bieda. Super Beba, że udało Ci się tam pojechać. Nic dziwnego ,że ma ataki skoro się tak okropnie boi. Tu potrzeba koniecznie dt - tylko kto ma dt bez innych psów?
A może zbiórka na hotelik?
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Ja tu oglądam Grysika zdjęcia ze schronu i się martwię, a tu takie dobre wiadomości:loveu::loveu::loveu::loveu:
[quote name='Witokret']Ciocia Miki sprezentowala Dzikuni 200zl!!! :multi:. Miki, dziekujemy bardzo :loveu:[/quote]
Oj niech jej będzie na zdrowie. Ale skąd Dzikunia bierze tych rudych kolegów? I co ten futrzak ma taki wystający zadek? Czyżby był taki chudy?:-o
Wszystko to sama prawda, ale większość ludzi tego nie rozumie. Myślą, że jesteśmy stuknięte. Są ślepi, głusi i gonią tylko za swym własnym ogonem, którego zresztą nie mają.
[quote name='betinka24']Gdyby grysik byl rasowym szczeniaczkiem to napewno by juz mial dawno domek, a tak biedak siedzi i siedzi w tym schronie!!![/quote]
No tak. Ludzie, nie wiecie, ile tracicie.
[quote name='betinka24']czeka i czeka i narazie nic z tego czekania niestety nie ma:placz:[/quote]
Nic. Nic a nic. Ja to się zaraz przestanę odzywać do swoich wszystkich krewnych i znajomych. Nikt nie chce takiego cudnego psa - no co za świat. Co za ludzie. Nie chcą psa, a potem biorą sobie szczeniaczka goldenka. Tylko wyć z bezsilności:placz::placz::placz::placz::placz:
[quote name='Witokret']
A propos sterylizacji[/quote]
Gdzieś posiałam Wasze namiary:roll:, a chciałabym się dołożyć trochę do sterylki albo tak ogólnie. Poproszę o nr konta na pw.:lol:
Mam nadzieję Grysiku, że smacznie śpisz. Śpij, może jutro będzie dobry dzień, może właśnie jutro coś się odmieni?
Grysik czeka, zdrowy, wesoły, cały gotowy na nowe życie.
Jak długo jeszcze???