Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. [quote name='azzie5']to mówią że stary. Ojj tak...[/quote] Stary...:flaming::flaming::flaming: Nie no pewnie....najlepiej szczeniaka i z rodowodem :ghost_2::ghost_2::ghost_2: Szukamy dalej.........znajdzie się na pewno domek... Jak to się mówi...do trzech razy sztuka Teraz trzecie raz będzie ogłaszany w wyborczej i musi sie udać...On już za długo czeka. A swoją drogą to wujek KWL dostanie lanie....bo tak mnie skrzyczał :evil_lol: :evil_lol:, że mu nic o Coolerku nie powiedziałam a On ma blisko do niego i by go odwiedził...........minęły 3 tygodnie a wujka jak nie było tak nie ma. A nie chcę tu nikomu mówić, że jest na urlopie :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  2. I ja hopsne piękną Lenkę......psina zasługuje na wspaniały dom :roll: Domku gdzie jesteś :-( :-(
  3. [SIZE=7][B][COLOR=Red]PIES MA CZAS TYLKO DO NIEDZIELI :flaming::flaming::flaming::flaming: [/COLOR][/B][/SIZE]
  4. [quote name='Diana S'] wiem ze Pongo ma sie u [B]annamari[/B] wysmienicie!...[/quote] I bardzo Ci dziękujemy.....to naprawdę wielkie wyzwanie zaopiekować się takim biednym psiakiem :-( :-( Jesteś po prostu wielka w moich oczach :lol: :lol:
  5. [quote name='Hippies']Żywa - nie chcę nic sugerować ale ... taaaak pięknie do siebie pasujecie :cool3: :diabloti:[/quote] Racja Hippies....święta racja....nie chciałam wcześniej tego pisać, żeby ciocia Żywa mnie nie przechrzciła :evil_lol: :evil_lol:
  6. Marka....kiedy machniesz Brzydalka do "już w nowym domu" :cool3: :multi: :multi: :multi:
  7. Nasz kochany Bryś jest w takiej samej tragicznej sytuacji jak nasz Lesio :-( :-(.......ale Lesiowi na szczęście się udało..........teraz bardzo prosimy o pomoc dla Brysia :modla::modla::modla::modla: P.S.....Modliszko, może zrób tak jak radziłam w przypadku Lesia z tytułem "PILNE..PILNE.." :roll:
  8. [quote name='Hippies']Full House KOFFANA jesteś :loveu:[/quote] Wiedziałam, że koffanej cioci Hippies i jej Maksia nie zabraknie u naszej boksi :loveu: :loveu:
  9. [quote name='paros']Czyli szukamy teraz dla suni domu na zawsze :roll: [/quote] Tak jest....szukamy domku stałego....mam nadzieje, że suńka szybko znajdzie kochający domek....no bo jak nie kochać takiej wspaniałej boksi :loveu: :loveu:
  10. Sunia w niedziele lub poniedziałek będzie już na DT u Full House :multi: :multi: :multi: Dziękuje za uratowanie suni przed schroniskiem :lol: I oczywiście czekamy na relacje jak sunia się miewa a także fotki z DT...
  11. [SIZE=5][B][COLOR=Red]ARES TO WSPANIAłY PIES....... BłAGAMY Z KASIą O DT NA KILKA DNI :modla::modla::modla::modla: [/COLOR][/B][/SIZE]
  12. Mariola..........kiedy będą jakieś zdjęcia Hubalca :loveu: :loveu: Nie mogę się doczekać....pewnie już sporo urosła :cool3: :cool3:
  13. [quote name='michelle04']...proszę wszystkie bokseromaniaczki i maniaków o trzmanie kciuków za jutrzejszy spacer, bo jesLi Bomber i Naomi zgodza sie z Bolem, który jest u mnie na tymczasie to zabieram cała zgraję w sobotę do domku i w niedzielę ruszamy na SGGW z Bomberkiem i Bolem a Naominka zostanie z rodzicami do naszego powrotu...ale mam stresssaa, zeby tylko wszystko dobrze poszło.....:cool1:[/quote] :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: [COLOR=Red][SIZE=4][B]TRZYMAMY Z CAłYCH SIł.....JESTEś WSPANIAłA [COLOR=Magenta]MICHELLE :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/B][/SIZE][/COLOR]
  14. Judytko, nadal cisza :shake: :shake: :roll: ??
  15. Super fotki .................ale z takim modelem jak mają być nie super :loveu: :loveu: Widać, że Szeruś jest najszczęśliwszy pod słońcem :multi: :multi: Superancko śpi na kanapie :evil_lol: :evil_lol: [SIZE=1](identycznie jak mój faflunek :loveu:)[/SIZE]
  16. No i jak tam nasza Sabcia się miewa :roll: Czy stosunki z Sari się polepszyły już na dobre :loveu:
  17. Piękny :loveu: Przytulaśny :loveu: Przekoffany :loveu:
  18. Rokuś pokaż się na pierwszej....może teraz Cię ktoś wypatrzy :roll:
  19. [quote name='KWL']Sandra, kiedy ??? Przecież wiesz co robiłem w weekend :evil_lol:[/quote] No wiem, wiem co robiłeś w weekend :evil_lol: :evil_lol: Ale Ciebie wszędzie pełno...pomagasz tu i tam więc wiesz....wszystkiego można sie po Tobie spodziewać :cool3: A teraz jeszcze jak masz nową Renie to myślałam, że Ty jak helikopter śmigasz wszędzie :loveu:
  20. Kochana tak szybko nam spadasz na sam koniec :shake: :shake: A Tobie słońce domek szybko potrzebny :-( :-(
  21. [quote name='la_pegaza']śliczne fotki :klacz: :loveu:[/quote] Śliczne, śliczne i do tego super opisane :cool3: Nawet słynny kołek uwieczniony został na zdjęciu ;) A drugie zdjęcie...Bomberek zajączek....jak Lusia :loveu:
  22. [quote name='Maćka']Aniu, ode mnie również przyjmij najserdeczniejsze życzenia imieninowe :)[/quote] Ja także się dołączam :Rose::Rose::Rose::buzi::buzi::buzi:
  23. Modliszko....udało się Lesiowi :multi:....to wierze mocno w to, że i jemu się uda....musi się udać....nie ma innej opcji :shake:
  24. [quote name='Maćka']Jeszcze ponad tydzień :placz: [/quote] Myślałam, że to już w tą sobotę :oops: Ale już bliżej jak dalej, więc trzymaj się mocno Bambusiu....bo nowy domek czeka na Ciebie z utęsknieniem :multi: :multi:
  25. Znowu boksia :placz: :placz: :placz: WAKACJE..ehh :angryy: :angryy: Dałam małą na wątek zbiorczy bokserów.
×
×
  • Create New...