Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. Mam nadzieje, że szkoleniowiec coś zaradzi z tą jego dominacją :mad: Tytus najwidoczniej od małego nie był niczego uczony, został pozostawiony sam sobie.........teraz są tego efekty :shake:
  2. [B][COLOR=Red]No cioteczki....bardzo mocno proszę trzymać kciukaski swoje.... :happy1::happy1::happy1::happy1::happy1: :cool2::cool2::cool2::cool2::cool2: :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: a teraz tfu tfu oby nie zapeszyć..... AśkaK........dzięki za ogłoszenia dla małej....chyba znowu naszemu Azorkowemu psiakowi przyniesiesz szczęście...... [/COLOR][/B]
  3. [B]Foxi[/B] co u naszego przystojniaczka :cool3: :loveu:
  4. [quote name='gosikf & dogs']Co u bomberka???[/quote] No właśnie co u Bomberka :roll: Na jego wątku też nie ma żadnych wieści :placz:
  5. Betinko, czy wiesz co u Staruszka :roll: Może jakieś fotki :cool3:.....z nowego domku.
  6. Czy jakieś wieści jak się miewa sunia.........może są :roll:
  7. To superr :multi: Czekamy na foteczki :cool3:....jak Maksio wozi się srebrną furką !!!
  8. [quote name='Figa Bez Maku'] Ciotka Figa ogłoszenia zrobiła w dobrych miejscach powiesiła:cool1: [/quote] Dzięki Figusia za ogłoszenia dla Rumby :loveu::buzi:
  9. [quote name='luka1']A można dołączyć ten wątek do wątku zbiorowego "Azorka"?[/quote] Napisz do Marki....Ona zakładała wątek Azorka...i Ona może dołączyć link w pierwszym poście wątku Azorkowego.....poproś także żeby Wiaruska naszego dodała :-(
  10. [quote name='AśkaK'] Boże, ja nawet nie chcę patrzeć na jej zdjęcia, na to pysiadełko najkochańsze, najsłodsze.:placz:[/quote] W weekend będziesz widziała Ją na żywo......to dopiero smutek odejśc od jej boksu :shake: :-( :shake: :-(
  11. Czy któraś z cioteczek może ogłosić Rumbę na jakiś psich stronkach....:modla::modla::modla::modla:
  12. Nikt do Terki nie zagląda :shake: Czy może jej ktoś zrobić allegro...:modla::modla::modla::modla:
  13. :laola: :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!: Wszystkiego naj naj naj Cezarku :loveu: :loveu:
  14. [B]mOn4 jak z Tytusem :roll:[/B]
  15. [quote name='żywa']nie zapeszam, powiem później ale 3majcie kciuki i łapeczki plizzzzzzzzz[/quote] Ok......jak trzymać to trzymać więc trzymamy....:happy1::happy1::happy1:
  16. No i jak z autkiem.........wybrane już :roll:............czy poszukiwania nadal trwają...:lol:
  17. Jeszcze tylko piątek trzeba przeczekać i Sabcia jedzie do nowego domku........już nie mogę doczekać się soboty...:multi: :multi:
  18. [quote name='Casia_i_Figa']nie bijcie tylko ale nie mam jak sie wyrwać żeby podjechac i obfocić Maxika :placz:[/quote] No nie wiem....nie wiem...:evil_lol: Pomyślimy sobie z cioteczkami czy bić nie będziemy...:mad: :lol:
  19. [quote name='Miriam48']Zdjęcia - no rzeczywiście, dawno nie robiłam.Zaraz się poprawię. Może jutro przestanie padać, to spróbuję popstrykać.[/quote] No to trzymam kciuki za jutrzejszą pogodę - oby nie padało :mad: :mad: I czekamy na zdjęcia Sabci :loveu: i Sari :loveu:
  20. O Boziu....z założoną satelitą to takie niescjenscie z niego :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A w majteczkach prezentuje się bardzo sexi :loveu: :loveu: :cool3:
  21. [quote name='Mysia_Zabrze']Nie ma co, z Szerusia jest niezły przystojniak :cool3: :loveu:[/quote] W pełnym tego słowa znaczeniu :loveu: :loveu:
  22. No Katiuszka widzę, że z Ciebie się światowa panna robi :evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote name='Apbt_sól']U Maxia bez zmian ma sie bardzo dobrze - mysle ze juz nie dlugo będa fotanki ;)[/quote] No to czekamy nadal w takim razie. Apbt_sól........dzięki, że się odezwałaś...:buzi:
  24. [quote name='Maćka']Braciszek :evil_lol: Pogadam dzisiaj z nim, może już potrafi.[/quote] Ale gapa ze mnie :oops: :oops: Wcześniej pisałaś o dziecku ....przedszkolu i się zakręciłam :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...