Mam nadzieje, że szkoleniowiec coś zaradzi z tą jego dominacją :mad:
Tytus najwidoczniej od małego nie był niczego uczony, został pozostawiony sam sobie.........teraz są tego efekty :shake:
[B][COLOR=Red]No cioteczki....bardzo mocno proszę trzymać kciukaski swoje....
:happy1::happy1::happy1::happy1::happy1:
:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
a teraz tfu tfu oby nie zapeszyć.....
AśkaK........dzięki za ogłoszenia dla małej....chyba znowu naszemu Azorkowemu psiakowi przyniesiesz szczęście......
[/COLOR][/B]
[quote name='Figa Bez Maku']
Ciotka Figa ogłoszenia zrobiła
w dobrych miejscach powiesiła:cool1:
[/quote]
Dzięki Figusia za ogłoszenia dla Rumby :loveu::buzi:
[quote name='luka1']A można dołączyć ten wątek do wątku zbiorowego "Azorka"?[/quote]
Napisz do Marki....Ona zakładała wątek Azorka...i Ona może dołączyć link w pierwszym poście wątku Azorkowego.....poproś także żeby Wiaruska naszego dodała :-(
[quote name='AśkaK']
Boże, ja nawet nie chcę patrzeć na jej zdjęcia, na to pysiadełko najkochańsze, najsłodsze.:placz:[/quote]
W weekend będziesz widziała Ją na żywo......to dopiero smutek odejśc od jej boksu :shake: :-( :shake: :-(
[quote name='żywa']nie zapeszam, powiem później
ale 3majcie kciuki i łapeczki plizzzzzzzzz[/quote]
Ok......jak trzymać to trzymać więc trzymamy....:happy1::happy1::happy1:
[quote name='Casia_i_Figa']nie bijcie tylko ale nie mam jak sie wyrwać żeby podjechac i obfocić Maxika :placz:[/quote]
No nie wiem....nie wiem...:evil_lol:
Pomyślimy sobie z cioteczkami czy bić nie będziemy...:mad: :lol:
[quote name='Miriam48']Zdjęcia - no rzeczywiście, dawno nie robiłam.Zaraz się poprawię. Może jutro przestanie padać, to spróbuję popstrykać.[/quote]
No to trzymam kciuki za jutrzejszą pogodę - oby nie padało :mad: :mad:
I czekamy na zdjęcia Sabci :loveu: i Sari :loveu:
O Boziu....z założoną satelitą to takie niescjenscie z niego :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
A w majteczkach prezentuje się bardzo sexi :loveu: :loveu: :cool3:
[quote name='Apbt_sól']U Maxia bez zmian ma sie bardzo dobrze - mysle ze juz nie dlugo będa fotanki ;)[/quote]
No to czekamy nadal w takim razie.
Apbt_sól........dzięki, że się odezwałaś...:buzi:
[quote name='Maćka']Braciszek :evil_lol: Pogadam dzisiaj z nim, może już potrafi.[/quote]
Ale gapa ze mnie :oops: :oops:
Wcześniej pisałaś o dziecku ....przedszkolu i się zakręciłam :evil_lol: :evil_lol: