post rozliczeniowy
Wydatki
wyprawka = 186,00
paliwo - NDM - Wawa - NDM -Komorów - Błonie - NDM = 100,00
wet = 50,00
karma urinary suche i saszetki = 146,90
paliow wet 2 kursy = 30,00
zastrzyki 2x 20zł = 40zł
paliwo z NDM do Pani Krysi po Łatkę - z Łatką kierunek lecznica NDM sterylka - dt Pani Krysi - i NDM powrót kierowcy Kejciu 70zł paliwo do weta zdjęcie szwów - 15zł 8.11.2015 karma dla kociaków pani Krystyny - 129,20zł - info w poście nr 62 transport NDM do DT Pani Krysi po Scarlett----> DS Scarlett Warszawa i powrót do NDM - 70zł Kalm Aid dla Łatki - 65zł http://i1377.photobucket.com/albums/ah56/kejciu/128c3cf0-4b85-44d2-92a2-ee10f8f483e2_zpsadwmndgk.jpg
żwirek benek 22,80
feliway - 99,80 http://s1377.photobucket.com/user/kejciu/media/feliway_zps5wpdrkyi.jpg.html
struwity badanie - 20,00
wyróżnienie 2*5,99 = 11,98
3.12.2015 Żwirek dla kotów p. Krystyny w zamian za opiekę nad Łatką w listopadzie - 3*25l = 75l Benka = 140,40zł http://www.zooplus.pl/shop/koty/zwirek_dla_kota/benek/compact/335113
WPŁWY
z bazarku http://www.dogomania...ciaków-do-3010/ = 1718,21
Razem + 676,13 - przepieujemy na spłatę długu Hugo : http://www.dogomania...staruszek-hugo/
Więc mamy tu 0 :)