A była...była :)
Kejciu napisze wsio w wolnej chwili, bo ja napisze jak zwykle ni ładu, ni składu :D
Kejt - przelałam dla Lusesity 210,50 z ogłoszeniowego, jak dojdą potwierdź tutaj :
http://www.dogomania.com/forum/topic/148068-koniec-rozliczamy-og%C5%82oszenia-5-portali-1z%C5%82-20-portali-250-dla-lusi-do-2508/