Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. Frugo - jak fajnie :D Kejt, nasz nastepny tymczasik takie imie bedzie miał
  2. Po prawo na górze nas wątkiem masz " śledź ten temat " zaznacz i gotowe :)
  3. Zapraszamy na bazarek ogłoszeniowy 30 portali dla psiaka za 2,50 20 portali dla kociaka za 2,00 http://www.dogomania.com/forum/topic/148618-og%C5%82oszenia-30-portali-za-250-dla-psiaka-a-dla-kociak%C3%B3w-20-portali-za-2z%C5%82-do-3102015/
  4. zapraszamy na bazarek dla Fanty http://www.dogomania.com/forum/topic/148618-og%C5%82oszenia-30-portali-za-250-dla-psiaka-a-dla-kociak%C3%B3w-20-portali-za-2z%C5%82-do-3102015/
  5. Zapraszamy na bazarek dla Pepsi http://www.dogomania.com/forum/topic/148618-og%C5%82oszenia-30-portali-za-250-dla-psiaka-a-dla-kociak%C3%B3w-20-portali-za-2z%C5%82-do-3102015/
  6. Bardzo bardzo dziękujemy :)
  7. zapraszamy na bazarek dla Pepsi http://www.dogomania.com/forum/topic/148586-nowe-kosmetyki-nowe-zestawy-bi%C5%BCuzabawki-dla-psa-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-i-inne-dla-fanty-i-pepsi-do-1209/
  8. zapraszamy na bazarek dla Fanty http://www.dogomania.com/forum/topic/148586-nowe-kosmetyki-nowe-zestawy-bi%C5%BCuzabawki-dla-psa-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-i-inne-dla-fanty-i-pepsi-do-1209/
  9. Bo Ola to złoty człowiek, mimo, że ma zapchane - to chyba jesteśmy jedyne, którym ulega hi :D
  10. Tylko mi napisz Gosiu ile pakietów, to od razu sobie zanotuje w moim bazarkowm zeszycie :)
  11. Będzie będzie :) Ale możesz już Gosiu zamówić i potem się wpisze w rozliczenie w nowy bazarek, bo w ciągu dwóch dni powinnam zrobić, nawet jak się uda to dzisiaj :)
  12. Pustka ??? Na takim minusie nigdy nie byłysmy
  13. Tu nie ma co zaprzeczać Kochana :) Ufff...będzie wyżerka :D
  14. Tak, codziennie po nocach siedzimy. Robimy foty na bazarki, oglaszamy itd itd...już straciłam rachubę jakie dni mamy :D
  15. Niedźwiedź zapadł w sen zimowy :D :P ILY
  16. A była...była :) Kejciu napisze wsio w wolnej chwili, bo ja napisze jak zwykle ni ładu, ni składu :D Kejt - przelałam dla Lusesity 210,50 z ogłoszeniowego, jak dojdą potwierdź tutaj : http://www.dogomania.com/forum/topic/148068-koniec-rozliczamy-og%C5%82oszenia-5-portali-1z%C5%82-20-portali-250-dla-lusi-do-2508/
  17. Zapraszamy na bazarek z pysznymi ciasteczkami dla psiaków Ciacha domowej roboty, tylko naturalne składniki! 1 porcja = 100 g, w cenie 6 zł/porcję http://www.dogomania.com/forum/topic/148592-ciasteczka-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-dla-hugusia-do-1009-godz/
  18. Zapraszamy na bazarek dla Hugisia :) http://www.dogomania.com/forum/topic/148592-ciasteczka-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-dla-hugusia-do-1009-godz/
  19. Gusia, żebys zobaczyła jakie wczoraj dwa cuda dojechały do schronu :( Oto jedna z nich - Kawka :(
  20. Dziękujemy wszystkim za odwiedzinki i zostańcie z nami :)
  21. Noooo 3! I ani mi się....jechać do Fanty i Pepsi obok Chrc.... :D bo zabije :P Dawaj mi fote, bo nawet nie widziałam jesio tego cuda ;) Kontenery ? Do dzisiaj mam wrażenie, że mam ten tłuszcz na palcach - a samochód musiał na myjnie pojechać bo cały bagażnik zalany łojem.
×
×
  • Create New...