-
Posts
5435 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by salibinka
-
Trzymamy mocnoo :). Suczka ma rewelacyjne umaszczenie:-o:lol:
-
[quote name='wojtuś']Piękna jest Agusia, tyle uroku ma w sobie, łapie słoneczko przez okno, i wiadomości dobre od lekarzy, pomalutku idzie wiosna, to Agusi i Pani Ani życzę samych słonecznych spacerów:):)[/QUOTE] Cudna, prawda?:) Przekażę Twoje życzenia, Wojtku, pani Ani i Agusi :). Obie bardzo lubią spacery :).
-
Pekinka Gosia: ma 8 lat , stare złamanie - była przywiazana do drzewa na Al. Solidarności w Krakowie. Przebywa w Krakowskim Schronisku: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_-4Mmn7oWYI8/TXeCrw3p6AI/AAAAAAAAC3A/mz0e-nbZ4UI/DSC03341.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_-4Mmn7oWYI8/TXeCyKFOhYI/AAAAAAAAC3E/9-lFoE1C2kE/DSC03342.JPG[/IMG]
-
Zapraszam na bazarek na rzecz chorej Agusi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203821-DLA-AGUSI-wiosenne-butki-pościel-psie-ciuszki-książki-i-inne-cuda-do-18marca?p=16462436#post16462436[/URL]
-
[quote name='tamb']Powtórzyć ogłoszenie?[/QUOTE] Tak, bardzo prosimy.
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_-4Mmn7oWYI8/TXYOkhPk18I/AAAAAAAACxk/XIoEcLLopyU/IMG_6046.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_-4Mmn7oWYI8/TXYMaXCaDiI/AAAAAAAACxk/lTFUpnU_vYo/IMG_6045.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_-4Mmn7oWYI8/TXYMDIqQ15I/AAAAAAAACxk/5eL7UtvA5A8/IMG_6043.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_-4Mmn7oWYI8/TXYO-FNDfgI/AAAAAAAACxk/Azr9auzrRCs/IMG_6052.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_-4Mmn7oWYI8/TXYPdFoCQvI/AAAAAAAACxk/MLQN0ImEy_U/IMG_6053.JPG[/IMG]
-
No i nie ma :), nie ma żadnej kardiomiopatii!! Dr Nizołek wykonał badanie echokardiologiczne . Jest łagodna niedomykalność obu zastawek i lekko powiększona prawa komora, ale w tej chwili nie wymaga to leczenia - jedynie kontroli - za 6 - 8 miesięcy (rtg i podstawowe echo) oraz za około rok pełne echo. Jest też niewielka arytmia oddechowa. Lotensin odstawiamy, Aga będzie teraz zażywać karsivan i theospirex. Minimum dwa, trzy tygodnie - po tym czasie możemy spokojnie przymierzać się do operacji. Nie ma przeciwskazań do znieczulenia. Odchudzamy dalej - dzisiaj waga wskazała 17 kg - to już spory sukces :). Wyniki wymazu mają być jutro. (Oczy regularnie przemywane są roztworem soli fizjologicznej, póki co. Wygląda to źle i zdaniem lekarzy jest to stan tworzący sie przez lata. Zobaczymy jutro). Agusia najcudniejsza, grzeczna bardzo w czasie badania - zmęczyła się i na koniec zasypiała. Pani Ania poprosiła, żeby przyjechać na pomoc w pucowaniu suni. Ciesze się, bo to jest taki pies, za którym łatwo się stęsknić. Agusiowy wieczór piękności prawdopodobnie w piątek. Zrobiłam troszkę zdjęć, postaram sie wstawić wieczorem :).
-
[quote name='tamb'][url]http://www.dziennik.krakow.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1126191-bezbronny-anik.html[/url][/QUOTE] Dzięki serdeczne :). Oby się udało!
-
Rozmawiałam z dr Jaworską - przeanalizowała wyniki badań krwi - nie widzi nic niepokojącego. Ponieważ tak się złożyło, że jest teraz w Krk gościnnie dr Niziołek (warszawski kardiolog) - jutro o 9.40 jedziemy z Agusią i pania Anią do niego na konsultację - zrobi jej echo serca. Wtedy będę spokojna. (Badanie opłacimy sami i postaramy się pokryć z dochodu uzyskanego z bazarku). I wtedy dalsze leczenie i operację guzów możemy przenieść na Sanocką - chciałabym, żeby to był dr Kobiałka. Na wyniki z wymazu z oka nadal czekamy. Agusia ma się dobrze, pani Ania mówi, że schudła :) - jutro ją zobaczę :). Agusia dostanie też worek karmy i przekazane wczoraj przez Foksię poszewki oraz praktyczne torebki do zbierania odchodów :) [CENTER][B]Serdeczne podziękowania dla pani Beaty - znajomej Agusi i jej zmarłej pani - za ufundowanie karmy light dla suni :loveu::loveu::loveu:[/B][/CENTER]
-
[quote name='Monika z Katowic']Dziewczyny kochane! Troszkę cierpliwości. :):) To jest kwestia dwóch, może trzech tygodni... Nic na siłę, nic w pośpiechu.:loveu:[/QUOTE] Oczywiście, że tak :). Mocno trzymam kciuki za dobry, spokojny, racjonalny wybór :)
-
Dr Jaworska - po obejrzeniu psa, rtg i wykonaniu ekg - nie potwierdza kardiomiopatii, więcej - nie widzi żadnych nieprawidłowości. Jutro jeszcze zestawi analizę krwi i wtedy określi czy i ile kontynuować lotensin - planuje powtórne ekg po jego odstawieniu. Guzów niestety jest więcej - zlokalizowane wokół sutków. Ale jest spora szansa, że Agusia zakwalifikuje się do zabiegu. Kolejna sprawa to "miękkie" tylne łapki - dr zauważyła tę nieprawidłowość - to jak Agusia układa ciało, jak leży. Uważa, że coś jest nie tak z miednicą i trzeba zrobić rtg tego miejsca (to do wykonania najlepiej przed samym zabiegiem ew., bo Agusia musi spać do zdjęcia). Jeśli chodzi o oczy Agi - został pobrany wymaz - pani Ania zawiezie to do laboratorium. Dr podejrzewa problem bakteryjny. Uszy wyleczone i czyściutkie. Agusia cudna, grzeczna i pięknie jechała autkiem. Jutro ciąg dalszy. Jestem zaskoczona, ale jeśli się okaże, że Agusiowe serduszko jest ok., to... nie wiem, co zrobię z radości...
-
Dr jest dzisiaj w pracy - Agusia będzie na badaniach o 18.30 :lol:. Pani Ania pracowała nad Agusią i jej oporami przed wsiadaniem do auta. Wsiadały i wysiadały do samochodu w warunkach garażowych przy skutecznej pomocy smakołyków i drugiego - chętnego do jazdy - psa, czyli Cygara pani Ani. No i Agusia wsiada:lol: - mądra sunia. Poza niewiadomą dotyczącą zdrowia - wszystko jest teraz ok. kanapa, spacery (pani Ania nazywa Agę "małym samochodzikiem" ;)), bo spacerolubna jest bardzo), jedzonko, miziaki i cóż - taka cała Agusia:loveu:.
-
BONA_została Georgią!!BEZPIECZNA w domu w Koszalinie!_Ma Swój Dom!
salibinka replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga']Moja droga - nie udałoby mi się to tak spektakularnie bez Was - z Krakowa i okolic - gdybyście jej wcześniej tak nie zagłodzili... :diabloti:. No bo widzisz i Kraków światowy, Polska cała nasza kochana - pieski "motylki" pro ana i te sprawy. Jak to dobrze, że ten Twój słodki grubas to już inna bajka. -
BONA_została Georgią!!BEZPIECZNA w domu w Koszalinie!_Ma Swój Dom!
salibinka replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
Jak tak patrzę na zdjęcia Twojej Georgii, to nie mogę nie powiedzieć - zrobiłaś, Kingo, DUŻY KAWAŁ dobrej roboty ;) :) Pozdrawiam serdecznie :) -
Witaj serdecznie, Magdo :). Życzę Wam, Monice i Topiczkowi wspaniałego, udanego spotkania w Przebieczanach :). Wstrzymujemy oddech i czekamy na wieści.
-
Nie będziemy czekać na dr Chwastowską - Agusia pokasłuje, nie podoba mi się ten lotensin przepisany "prewencyjnie" na Sanockiej. Poza tym przez dwa ostatnie dni kupa niespecjalna, mimo stałej diety. Dzisiaj już lepiej, ale... Umówiłam Agusię do dr Jaworskiej (na G. Zapolskiej) na czwartek na 16. Będę mieć problem z dotarciem w tym terminie (jutro się okaże) a pani Ania ma letnie opony:shake:. Jeśli pogoda nie dopisze, zostaje nam taksówka - napiszę jeszcze jutro na krakowskim, może akurat ktoś będzie mógł pomóc w transporcie. Agusia sypia na kanapie brzuszkiem do góry i jest najkochańszą suczką na świecie :)
-
Sprawa z ogłoszeniem w DP wygląda w tej chwili tak, że Anik jest teraz dziesiąty w kolejce plus ew. zwierzęta poza kolejką - b. pilnie potrzebujące. tamb nie umie podać, kiedy dokładnie, ale ukaże się napewno.