[quote name='zaba14']Donvitow co ma znaczyc takie obrazanie uzytkownikow? :roll::roll:
dogo mnie juz zaczyna coraz mniej krecic, gdzie sie wejdzie jest cos nie tak, az przykro.. nie to co 4 lata temu, moze bylo mniej ludzi ale bylo znacznie sympatyczniej.. :roll:[/quote]
Daj fotki ze spacerków psów ze schroniska. I dopisz się do pierwszej strony albo razem z koleżanką spadaj/ na drzewo/
Mysiu przepraszam ale to się za mną przywlekło pewnie z Krzyczek.
Po postach. Ja nie zapraszałem