Zmieniam kojce i towarzystwo. Nie jestem już tak radosny. Schronisko zaczyna odciskać piętno na tym psiaku. Na spacery ciężej wychodzić. Wakacje się skończyły ale psiakow nadal 80.
No zaczynacie łapać. Na badania oferuję 100 PLN. i zobowiązuję się załatwić wsparcie do kwoty należnej. Jeśli zabraknie dokładam z prywatnego konta nieależnie od wysokości.
Proszę działajcie. Nie dajcie odetchnąć gnojkom.
[quote name='red']Dobrze by było, żeby ktoś tam zaglądał....możecie na mnie krzyczeć, ale mam jakieś obawy, że oni nie dadzą rady....[/quote]
Z Owczarkiem,jamnikiem,spanielem to bym się bał. Ale asty ?:roll:
Tak . Deklaracje wpłat. Za to Afr...ta nie zamknie wątku.
Jak nie będzie ekspertyzy odpada podstawowy dowod. Resztę mogą prawnicy rozmywać. I skończy się niczym.
O ile teoretyczny brak funduszy na badania nie jest już wlaśnie sposobem na wygaszanie tematu.
Publiczne zgłoszenie wsparcia finansowego utrąci ten pomysł jeśli zaistniał?
A TAK SZCZERZE NIE SĄDZĘ BY POLICJA CZY PROKURATURA WYCIĄTGNĘŁA RĘKĘ PO PIENIĄDZE uzbierane na Dogo- Fundacyjne.
A dowiedzą się że jesteściezdeterminowane by doprowadzić sprawę do końca.
Dlatego i info do prasy.
[quote name='Reksiu21']MOze z ta nagroda to rzeczywiscie dobry pomysl. Moze tak zrobic by tu zrzutke, i napisac o nagrodzie, bo naprawde ludzie o wiele wiecej zauwazaja jak poczuja ze im sie to oplaci:cool3:[/quote]
Jestem za. Helga&Ares zrezygnuje z fryzjera i napewno coś wyskrobie.:diabloti:
Z uzbieranych na Dogo Funduszy. Poproście o deklaracje wpłat jeśli będą potrzebne na ekspertyzę. Zobaczymy ile sie uzbiera. A do prokuratury można się zwrócić jaki jest koszrt badań/200-2000-20000PLN?/
Jego pierwszy dom jest 40 km od Poznania a zaginął aktualnie z Domu pod Łodzią.
Zwiała nam stareńka sunia ze schronu. Odkarmiliśmy, wyleczyliśmy i ze spacerku dała nogę. Nie byłem , nie widziałem. Martwie się.
Jak jesteś tu Tanitko- mamy dwa wyżły w schronie.
[quote name='agaga21']kana, dziękujemy ci za pomoc :Rose::Rose::Rose:
majeczko, zaczynasz nowe życie:multi:
nie rozrabiaj!:mad::loveu:[/quote]
Eee. Pewnie w domu bedzie grzeczna. Ale na spacery to narazie młody niech z nią nie wychodzi.;)
Natychmiast wyslijcie pismo do policji, prokuratury i prasy ze jesteście gotowe jako fundacja wesprzeć finansowo oplacenie badań. Za potwierdzeniem odbioru. !!!