[quote name='VitisVini']Uważam, że pomysł objęcia wirtualną opieka Oskara jst bardzo dobry.Z opieką nad takim psem wiążą się znaczne koszty i dobrze by było, aby nowi właściciele chociaż troche zostali odciążeni.Skoro szukamy domów dla tak chorych psów nie zostawiajmy ich potem samych, wtedy i o nowe będzie łatwiej w przyszłości. Gdyba zebrała sie jakaś grupa chętnych osób tak ,żeby koszt miesiecznej wpłaty na jednego rzeczywiście nie był zbyt wysoki, no powiedzmy te 10 zł to ja chętnie dołącze.Nie bardzo moge więcej bo ciągle są też aktualne potrzeby ( np Milord i sami wiecie) a z drugiej strony samej wysyłać 10 zł komuś to głupio no nie.
A co z tym niewidomym owczarkiem Donvitow, bo mi się serce ściska.Gdzie on ma swój wątek?[/quote]
Nie ma wątku. Mam tylko go w schronie i pilnuję przed uśpieniem. A psiak słodki i łagodny./. Wirtual przy cieżkich przypadkach to podstawa . Popieram pomysł. Sam to realizuję przy psach których adopcja wątpliwa.
To nie owczarek a niewielki onek wielkości Yorka