[quote name='olenka_f']mi nie chodzi o wspaniałe rozwiązanie, tylko o odpowiedź czemu biorą psy od tych handlarzy a nie ze schronisk skoro one są pełne tak jak i u nas[/quote]
Są pełne. Fakt . :shake:. Nikt nie rodzi się geniuszem tylko czasem jakiś faktycznie geniusz. Uczymy się wszyscy. Teraz tylko pozostaje nie popełniać błędów. Mozna nawiązać bezpośrednią współpracę z fundacją z niemiec które mają strony internetowe i w miarę jasną organizację. Szkoda tylk że kolejni uczciwi ludzie się nabierają. A arogancja i zaplecze tych masowych adopcji jest porażające.