[quote name='neverend']czemu te komentarze...?
no czemu?
i czemu te oskarżenia?
Kajetan - przecież rozmawialiśmy...
:-([/quote]
Jestem do twojej dyspozycji jeśli chodzi o szczeniaki. Chcieliśmy przez poznań puścić wasze szczeniaczki bo mnie wzruszyło Twe poświęcenie i problemy dla guzika. Daliśmy ogłoszenie w dwu gazetach i pojechały nasze cztery które " na szczęście podesłano w kartonie pod schron"
Jak tylko przywieziesz jakieś -wyadoptujemy je. Ale trafiliśmy na naszą sympatię która będzie się kontaktowała z wami na PW, mail itd. Ręce załamać. Ja wszysko rozumiem i nadal jestem doTwej dyspozycji . Proszę tylko o odrobin ę krytycyzmu. Zresztą sama wkleiłaś właściwy link. Jak ja wklejam albo caroolina są przekierowywane.
Proszę tylko o odpowieź Kto zabrał szczeniaki. Ile. Dlaczego te jeżeli zalega 14.Kto pośredniczył. Link do niemieckiej fundacji na której stronie są.
Proszę sprawdź na dogo linki które na Twym wątku się nie otwierają.
Zapraszam do poznania i do Gaju. Możemy się spotkać . Zobaczysz co robimy. Pozdrawiam Cię neverend, Zawsze możesz na mnie liczyć i Poznaniaków.
Cieszę się że wdepnąłem dzięki Tobie w matecznik pajuni