se sama se pokaż ten jęzor :~ .Nie piszę, że nie zostałam zaproszona, tylko, że nie zostałam :-). byłam, ale nie zostałam, na bazarku w sensie... ;-).
swoją drogą, jeśli robicie bazarki i informujecie na wątku, na którym jestem, to na pewno wlezę zobaczyć, czy czegoś nie potrzebuję, albo czy by ktoś z rodziny,znajomych mógł by być zainteresowany. jak chcecie przyoszczędzić czas, pw z zaproszeniem do mnie można nie słać. Ale można i słać, co wam wygodniej :-)