Jump to content
Dogomania

iwa77

Members
  • Posts

    5826
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwa77

  1. Koper jesteś kochana - tekst super ! [B]Namiary na mnie :[/B] tel. 605 546 486 mail [email][email protected][/email]
  2. Foty i ogłoszenia - o to bardzo proszą Kawonik z Melonikiem :p
  3. Czas na przechadzkę słodki maluszku !
  4. Jak już ustalicie imię dla biedaczka to zrobię mu nowy baner , strasznie mi go szkoda ...
  5. [quote name='Koperek']Na której stronie ma tekst do ogłoszeń i które foty brać??[/QUOTE] Kopereczku jak na razie nie ma tekstu gotowca do ogłoszeń , a zdjęcia proszę brać według uznania .
  6. Boże widzisz to i nie grzmisz ! Co to maleństwo musiało przeżyć i wycierpieć :-( Baner podlinkowany dla biedaczka : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pobili-mnie-nic-nie-widze-co-ze-mna-bedzie-schr-radom-140974/#post12598434"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/572/seputek.jpg[/IMG][/URL]
  7. Jakaż ona piękna , słodkie maleństwo - mam nadzieję ,że domki to będą się o nią jeszcze biły ... Banerek (podlinkowany) ode mnie dla ślicznotki :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1155/bezdomna-suczka-4-miesieczna-dzierzoniow-141745/#post12598303"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/917/maluszka.jpg[/IMG][/URL]
  8. Banerek podlinkowany dla panieneczki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/porzucona-sunia-czy-juz-bez-szansy-na-dom-prosimy-o-pomoc-w-ogloszeniach-138851/"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/2237/suczka.jpg[/IMG][/URL]
  9. [B][COLOR="Blue"]Jeszcze raz ponowie prośbę - jakby któraś z Was była w schronie w najbliższych dniach proszę o foty seniorów , zwłaszcza Kawona ( na tych co są za mało widać psa , nie można ogłaszać ) [/COLOR][/B]
  10. Nikt nie zajrzał nawet do naszych seniorków :shake:
  11. [quote name='danka1234']Iwus wysłałam Ci pw odnosnie konta.[/QUOTE] dziękuje Danusiu :p - już podałam numer konta naszej kochanej Pani sponsorce :loveu:
  12. Podlinkowany banerek dla ślicznej suni : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1155/wyrwana-smierci-mloda-spokojna-sunia-ideal-141586/#post12592684"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8025/sunia1.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='A&S']iwa ja tez sie tak uczylam ;p w jakim programie je robisz?[/QUOTE] W Photofiltre i Ashampoo Photo Commander i częściowo w Picassie.:p:p:p
  14. [B][SIZE="5"]Danuśka[/SIZE][/B] podaj proszę numer konta jamniczej skarpety - Pani która wspiera grosikiem Wisełkę / Guciolka:multi: wyraziła również chęć zasilenia jamniczej skarpetki :multi:
  15. Ja pisałam ,że mam komputer w naprawie ( już 3-ci tydzień ) , a na starym niewiele mogę zrobić , bo po chwili sam się resetuje i dlatego też Tobi nie ma ogłoszeń . Proszę o pomoc !
  16. Wisełko będziesz miała pomoc finansową - jest przemiła sponsorka , która chętnie wspomoże Guciolka grosikiem ! Podaj mi tylko to konto !!!!!
  17. Czy ktoś będzie w schronie aby obfocić chłopaków ?
  18. Świetnie ,że się biedulkowi kudłatemu udało :multi: Teraz czas na Kubusia !;)
  19. Jak im musi być teraz ciężko w schronie - biedulki :-(
×
×
  • Create New...