Jakaż ona piękna , słodkie maleństwo - mam nadzieję ,że domki to będą się o nią jeszcze biły ...
Banerek (podlinkowany) ode mnie dla ślicznotki :loveu:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1155/bezdomna-suczka-4-miesieczna-dzierzoniow-141745/#post12598303"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/917/maluszka.jpg[/IMG][/URL]