-
Posts
5826 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwa77
-
Wrocław. Starutki pekinuś Manfred na "tymczasie "w Kocim Świecie !
iwa77 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Ale piękność ta Fibi :p -
Wrocław. Starutki pekinuś Manfred na "tymczasie "w Kocim Świecie !
iwa77 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
SUPER :multi::multi::multi: -
Wrocław.Taki sobie zwykły , starszy , mały piesek.TOBI MA DOM W NIEMCZECH.
iwa77 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Witaj Tobisiu ! -
Wrocław. Starutki pekinuś Manfred na "tymczasie "w Kocim Świecie !
iwa77 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Maniek czeka na pomoc ! -
Wrocław.2/3 życia w schronisku - malutki Filuś . MA DOMEK !!!
iwa77 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Cioteczki proszę pomóżcie z ogłoszeniami - ja na swoim starym kompie - rzęchu niewiele mogę zrobić , a na naprawę drugiego muszę czekać jeszcze ok. tygodnia . -
Stan boksu 36 na piątek był taki ,że była jedna starsza suczka - średniej wielkości . Nie wiem nic bliżej o niej . U chłopaków starszaków przybyły też jak na razie tylko 2 nowe psy i z tego 1 ma zostać odebrany przez właściciela (przebywa w szpitalu i po wyjściu ma odebrać psa) taki jest wpis w karcie . Ten nowy to taki czarny grubasek z siwym pyszczkiem - w piątek był to jego dopiero chyba 3 dzień pobytu w schronie.
-
Wrocław.2/3 życia w schronisku - malutki Filuś . MA DOMEK !!!
iwa77 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Czas na kolejny spacerek Filuśku -
Wrocław.Taki sobie zwykły , starszy , mały piesek.TOBI MA DOM W NIEMCZECH.
iwa77 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Tobiś idzie na spacerek ! -
Wrocław.2/3 życia w schronisku - malutki Filuś . MA DOMEK !!!
iwa77 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Filusiu maleńki szukamy Ci domku ! -
Dwa stare,kudłacze...Edwin ma dom..... i Kuba ma dom w Niemczech!
iwa77 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Na temat tego dziwnego kręcenia się oraz czy widzi czy nie wypowiadał się lekarz ? Majqa ten tekst dla Kubunia jest po prostu wspaniały ! -
Wrocław. Starutki pekinuś Manfred na "tymczasie "w Kocim Świecie !
iwa77 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa']Kasia będzie jutro póżnym popołudniem. Teraz nie ma zasięgu ani z tel. ani z laptopa. Ja mam namiary od Okty. Jutro do adpocji idzie [B]Fibi[/B] więc myślę, że miejsce dla niego będzie. Na pewno Niunio nie zostanie w schronie. Jeśli nie znajdzie się dla niego dom we Wrocku przyjedzie do "KŚ" Okropne jest to pozbywanie się starych psów - jak emerytura to las albo schron....:shake:[/QUOTE] Byłoby super ! Jedna rzecz ważna , którą należy uwzględnić w planach zabrania psiunia to kwarantanna ( obowiązuje tego psa gdyż jest znaleziony ) - on jest od 25.06 w schronie czyli koniec kwarantanny wypada nam na 09.07. Z tego co wiem to może być wydany wcześniej tzw. warunkowo po upływie tygodnia kwarantanny czyli 02.07. -
Dwa stare,kudłacze...Edwin ma dom..... i Kuba ma dom w Niemczech!
iwa77 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Podnoszę w nadziei ,że ktoś pomoże ! -
Wrocław. Starutki pekinuś Manfred na "tymczasie "w Kocim Świecie !
iwa77 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za cudne banery i oczywiście bardzo proszę o Allegro .:loveu: -
Wrocław.2/3 życia w schronisku - malutki Filuś . MA DOMEK !!!
iwa77 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Tak Dorotko bardzo prosimy z Filusiem o Allegro ! Banerki przepiękne dzięki !:loveu: -
Wrocław.2/3 życia w schronisku - malutki Filuś . MA DOMEK !!!
iwa77 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Na żywo jest jeszcze ładniejszy :p -
Wrocław. Starutki pekinuś Manfred na "tymczasie "w Kocim Świecie !
iwa77 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
A my sobie pobiegniemy na samą górę ! -
Wrocław. Starutki pekinuś Manfred na "tymczasie "w Kocim Świecie !
iwa77 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Nie , ponieważ on jest w schronie od wczoraj . -
Dwa stare,kudłacze...Edwin ma dom..... i Kuba ma dom w Niemczech!
iwa77 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Tak ten kudłaczek ma niewielkie szanse przetrwać w schronie. On jest chory i cierpi to widać gołym okiem . P. Robert mówił ,że chodzi z nim na zastrzyki ... ale wiadomo , jak w schronie jest trudno takim starszym , chorym psiakom wyzdrowieć . -
Wrocław.2/3 życia w schronisku - malutki Filuś . MA DOMEK !!!
iwa77 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
On jest w B-32 u Wiktora , ja też nie miałam pojęcia o jego istnieniu , zobaczyłam go na stronie schroniskowej Kingi i mi serce ścisnęło , dwa długie lata takiego życia .... Bardzo kochany psinek , musimy mu pomóc ! -
Nowe wątki : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wroclaw-2-3-zycia-w-schronisku-malutki-filus-140915/[/url] oraz [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wroclaw-starutki-pekinek-blaga-o-pomoc-140906/[/url] zapraszam !
-
Wrocław.2/3 życia w schronisku - malutki Filuś . MA DOMEK !!!
iwa77 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2636/p6260056.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/8837/p6260057.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2893/p6260059.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9716/p6260061.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7426/p6260084.jpg[/IMG] -
Filuś - gdy trafił do nas do schroniska miał 1 rok , a było to w lutym 2007 roku. Minęły długie dwa lata ,a w życiu Filusia nie zmieniło się nic - dalej jak tkwił tak i tkwi w schronisku. Obecnie Filuś ma 3 lata . Jego numer :370/07 Filuś jest psem niezwykle łagodnym , delikatnym , nieśmiałym i niewątpliwie lękliwym. Cechy te powodują ,że psinek nie umie się sam pokazać i zareklamować wśród odwiedzających i dlatego nikt go nie zauważa , nie dostrzega . Dużo przesiaduje w boksie wewnętrznym , trzyma się na uboczu,nie podchodzi do kraty , nie prosi o uwagę - wiedzie swój smutny żywot wciśnięty w kącik boksu i cierpi w milczeniu. Psinek po wyjęciu z boksu czuł się na początku bardzo niepewnie i był zalękniony.Po chwili uspokoił się i ośmielił troszkę .Jest bardzo grzecznym, spokojnym psem.Jest on bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem , uwielbia pieszczoty. Bardzo ładnie poszedł na spacerek , kotki nie wywołują u niego żadnych negatywnych reakcji . Z innymi psami dogaduje się , nie wdaje w żadne awantury. Filus to kochany i bardzo dobry pies , który po prostu nie umie zawalczyć o swoje ... Pomóżmy mu znaleźć dom ,aby nie musiał całej młodości spędzić w schronisku... On bez nas nie poradzi sobie ... Jesteśmy jego jedyną nadzieją na lepsze jutro .... Sami zobaczcie jaki to fajny psiak : [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/6651/p6260044.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3361/p6260049.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/7190/p6260052.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/4338/p6260053.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9793/p6260054.jpg[/IMG]
-
Wrocław. Starutki pekinuś Manfred na "tymczasie "w Kocim Świecie !
iwa77 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5297/p6260016.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/6247/p6260019.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/3469/p6260023.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4001/p6260025.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/3322/p6260028.jpg[/IMG] -
Mix pekińczyka , ok 10 letni , prawie bezzębny , przygarbiony , z lekko wyłysiałymi uszkami został znaleziony na drodze przy lesie gdzieś pod Wrocławiem.Dobry człowiek zmiłował się nad biedakiem i zabrał go ze sobą . Psina była bardzo zaniedbana i wymęczona . Znalazca nakarmił i wykąpał psa , niestety sam nie mógł ofiarować pekinkowi domu na stale , więc przywiózł biedaka do schroniska . Pekinek zamieszkał w boksiku w szczeniakarni i dostał numerek 929/09. Psinek jest w dość dobrej kondycji , żwawy , zaciekawiony otoczeniem i bardzo kontaktowy. W stosunku do człowieka na początku jest troszkę nieufny i ostrożny ( kiedy czuję się niepewnie lub zagrożony uroczo odstrasza intruza pokazując jedyny kieł ! ) ale po chwili jest nakolankowym przytulakiem rozdającym buziaki i pragnącym pieszczot od ludzi. A oto uroczy bohater wątku: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2162/p6260010.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5817/p6260009.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6486/p6260011.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7255/p6260013.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/2338/p6260015.jpg[/IMG]