Justysiu - jako , ze oba pudelki znalazly domki - a na nie przeznaczone byly pieniazki - wez prosze z tego "pudelkowego majatku" 30 zl na bidulka Dinusia na jego badania .Niewiele - ale ziarko do ziarka i moze uzbieramy! Ile mniej wiecej potrzeba w sumie? Postaram sie jeszcze "poszukac' kasy ale obiecac nie moge ,ze znajde.