Basiu - jeżeli kogos może drażnić mało elegancki koszyk to znaczy ,ze taką osobę można sobie odpuścić , bo los psa chyba nie jest dla niej najwazniejszy.
Po prostu nie przejmuj sie tym i nie tlumacz !
Robisz cos wielkiego dla tego biedaka - ratujesz mu życie i to jest najważniejsze.
Biedny Bobi - mam nadzieje , ze bedzie teraz tylko lepiej!