-
Posts
3568 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by caroolcia
-
a czemu jej piórka z brzuszka powyrywałaś :-o
-
To nie ogłaszaj..... ;)
-
[quote name='Medorowa'] Szukam, szukam i znaleźć nie mogę:niewiem::niewiem: [/quote] Może nie umiesz właściwie cipać :hmmmm: :grins: [quote name='evaxon']dostepny??:hmmmm: haaa czyli to Madzia ma ptaszka a nie ja:diabloti:[/quote] Efcia bądź dobrą dziewczynką i nie wciskaj medorowej swojego ptaszka :roll: :evil_lol:
-
czy na jakieś foteczki i relację możemy liczyć??
-
colerka aja osttanio nie mam czasu na własnym wątku urzędować :shake: mam w domku jeszcze jakieś foteczki B&B i też nie mam czasu ich wrzucić :shake: ale dłuuugi weekend przed nami ;)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif[/IMG] iii pukła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [quote name='evaxon']:cool1:pfff [/quote] [COLOR=darkolivegreen][B]i fukła[/B][/COLOR] [B][/B] [B][COLOR=#556b2f]nie chce juz więcej ptaszka pokazywać :shake:[/COLOR][/B]
-
Sznaucerowate Cudeńko - doczekał się DOMU!!!
caroolcia replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy, pokazujemy ... i ... nic :shake: -
Ja tez mam w tym jesienno-zimowym okresie dzikofobie - bo wyłaża na pola i zawsze jest ryzyko spotkania a obrzeża lasu zryte..... Czesiek juz więcej nie będzie cierpiał...
-
My się chyba na spacerek po Psarskim wybierzemy
-
ale fota!!!!! bombowa :loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/27/59e8bae81e38996a.jpg[/URL] ptaszka tesz masz fajnego :eviltong: hi hi hi [URL]http://images34.fotosik.pl/27/cd9c5d43c339c98d.jpg[/URL]
-
tak wet dzisiaj do Fabisi przyjeżdża, a ja w piatek z potencjalną przyszłą rodzinką rano jedziemy do Fabisi na rozpoznanie :p Forum szarpkowe stanęło na wysokości zadania - mamy juz 350 pln na leczenie Fabisi :-o Bardzo wszystkim dziękuję :modla::laola::iloveyou:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]u nas weci czipują :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Madzia :multi::multi::multi:gdzies poszla z tymi psami :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ui was weci cipują??? o rany jacyś dziwni :-o Madzia szuka efkowych kurek :p
-
Boksiu wyleczony??? jakies wieści? od dawna taka cisza....
-
Druga seria foci9szy bardzo mi się podoba :multi:
-
Perraszku - gdzie jesteś? - pytanie bez odpowiedzi....
caroolcia replied to Ewkaa's topic in Już w nowym domu
napisałam.... na razie cisza.... -
o rany ale cudna ta fota :crazyeye: [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0175-2.jpg[/URL]
-
Perraszku - gdzie jesteś? - pytanie bez odpowiedzi....
caroolcia replied to Ewkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='akucha']Perraszku, nie damy o tobie zapomnieć. Może jednak znajdzie się ktoś, kto wesprze starania Irmy. Ciekawa jestem dlaczego pod linkiem do wątku Perraszka w moim podpisie pojawiała się strona główna dogo? Czytam, że nie tylko u mnie takie cuda mają miejsce... Hmmm... Skasowałam, bo znudziła mnie już ta czyjaś nadgorliwość, przecież są inne sposoby, zeby zapoznac ludzi z tą historią.[/quote] To nie przypadek, ale najwidoczniej czyjaś praktyka.... Donvitow wstawiał linki do tematów, na których padały zarzuty pod adresem pajuni - a te linki natychmiast zamieniały się w linki do jakichś sklepów, a potem został zbanowany bez ostrzeżenia. szkoda że tak jednym kliknięciem wywala się właśnie te osoby, które coś dla psów robią i mówią otwarcie co myślą - widocznie nie odeszliśmy tak daleko od PRL-u i cenzury -
Sznaucerowate Cudeńko - doczekał się DOMU!!!
caroolcia replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Na poranny spacerek! -
[Poznań - BwP] bokserka Lima... [*]
caroolcia replied to AgaiTheta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cały boksik - przylepka :grins: -
Tak mi przykro .......
-
Trzymajcie mocno jak się da!!!! w piątek jade do niuni - spotkanie odbedzie się albo w Poznaniu albo w gaju