Alinko to ,ze Myszka Cię kocha nie ulega wątpliwości i jest jasne jak słońce:loveu:
cały czas uważam ,ze Myszka miała ogromne szczęście ,ze trafiła właśnie do Was!
operacja jest zdaje się konieczna ,ale muszą się fachowcy wypowiedzieć czy w jej stanie psychicznym teraz można , z drugiej strony jeśli dolegliwości fizyczne są duże ( a tego przecież Myszka nam nie powie ) to mogą rzutować na stan psychiczny , może ją bardzo boleć
kurcze ..co Ona przeszła...:-(