może lepiej zostawić ją sobie , sama Wasza obecność w domu będzie Ją oswajać ...
domowa atmosfera , ciepło , kocyk
jak może się załatwiać na podkłady to dobrze..
spokój , powolutku , tym bardziej ,ze wcześniej zachowywała się normalnie
a jeszcze ta zaawansowana ciąża , może czuła bliskie rozwiązanie i to ją wyprowadzało z równowagi ?...( zmiany , niepewność losu )