-
Posts
1518 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marzenna79
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
marzenna79 replied to Samturia's topic in Galeria
[B]Samturio, mój starszy syn ma 2 x tyle lat, co Ty !!! :) Młodszy 23 ! Sukces ma już 11 latek !!! :( [/B] -
GALERIA SAMOGRAJA czyli OGARY POLSKIE i reszta ferajny!!! TATA[*] str. 28
marzenna79 replied to samograj's topic in Galeria
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/8367/kumpelimika5rm1.jpg[/IMG][/URL] [B]Hurra ! Teraz wiem, która to Żmiłka !!!!!!! :) ...hihihi...zupełnie zapomniałam, że to był jej pierwszy raz ! ;) [/B] -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
marzenna79 replied to Samturia's topic in Galeria
[quote name='Samturia']WOOOOOW! 28 lat :shake: to ty troszke stara jesteś w stosunku do mnie xD :P:P:P[/quote] [COLOR=Magenta][SIZE=3][FONT=Arial Black]Nooo...mam trochę latek ! :oops: ....ostatnie "ści" !!! :shake: A Ty Samturio ??? :oops: [/FONT][/SIZE][/COLOR] -
[quote name='leemonca'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img461.imageshack.us/img461/2045/obraz442mv2.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Arial Black]Wow !!! :multi: Następne Hakerkowe foty ! :loveu::loveu::loveu: Niesamowite ujęcie Kasieńko. :evil_lol: Bomba ! ;) [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]
-
[B]Kiedy właśnie w tym ambaras, żeby zapamiętać naraz !!!!!!! ;) :) ;) A ja już mam trochę wiosenek dziewczynki ! ...hihihi... [/B]
-
GALERIA SAMOGRAJA czyli OGARY POLSKIE i reszta ferajny!!! TATA[*] str. 28
marzenna79 replied to samograj's topic in Galeria
[quote name='samograj'] [CENTER][SIZE=4][COLOR=darkslategray][B]:Rose:DZIEKUJĘ ZA ODWIEDZINY:Rose:[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] MAŁE OGÓRKI TO JEDEN Z PIĘKNIEJSZYCH WIDOKÓW ŚWIATA - miałam je dość dawno, były małe haszczaki, też cudeńka :loveu: - ale OGAR to OGAR. ZRESZTĄ ,WKLEJAM DLA PRZYPOMNIENIA JAK TO BYŁO: [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5736/rudulazdziemi2fr2.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [/CENTER] [COLOR=DarkOrchid][SIZE=4][FONT=Arial Black]Śliczna fotka Aniu !!! :loveu: :loveu: :loveu: Cudny widok: Żmiłka karmiąca ! :loveu: :loveu: :loveu: No już niedługo sobie przypomnisz jak to jest ! :evil_lol: Byłyście z rewizytą u kawalera Żmiłki ??? ;) Obejrzałam fotki ! :crazyeye: Tylko nie wiedziałam, która to Żmiłka ??? :shake: :shake: :shake: Miłego popołudnia Samograjko ! :loveu: [/FONT][/SIZE][/COLOR] -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
marzenna79 replied to Samturia's topic in Galeria
[quote name='Samturia']Dzień dobry... a ty Marzenno nie w pracy/szkole? :)[/quote] [B][COLOR=DarkOrchid][SIZE=4][FONT=Arial Black]Samturio ! Hej ! :multi: Ja nie pracuję zawodowo ! :shake: Szkołę skończyłam 28 lat temu ! :crazyeye: [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] -
[B]Świetne foty !!!!!!! ;) Najfajniejsza Niki pod biurkiem ! :) ...hihihi... :)) [/B]
-
[quote name='madziasto4']:eviltong: Rozśmieszyłaś mnie :evil_lol: :lol: To jest Toro, tak jak napisała Yorkie ;) Przy odróżnianiu może Ci pomóc również to, że Toro ma ogonek długi, a Master krótki :p[/quote] [B][COLOR=DarkOrchid][SIZE=5][FONT=Arial Black]Dziękuję dziewczyny !!!!!!! :multi: :multi: :multi: [SIZE=3]Mam nadzieję, że w końcu zapamiętam !!!!!!! ;) [SIZE=5]Toro jesteś śliczniutki na foto!:loveu::loveu::loveu: [/SIZE] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]
-
[B]Justynko @! Najpierw obowiązki, a potem przyjemności !!!!!!! ;) ;) ;) [/B]
-
[B]No właśnie rewelacyjne są kropelki do wcierania w sierść pieska ! :) Są dość drogie ale bardzo skuteczne !!!!!!! [/B]
-
[B]A może jest tylko uczulona na karmę ??????? ;) Czy zauważyłaś pchełki ??????? :) ;) :) [/B]
-
[quote name='madziasto4'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/15/1fe6192783fc1334.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B][COLOR=DarkOrchid][SIZE=4][FONT=Arial Black]Super fotki !!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: Tylko, czy to jest Master czy Toro ??????? :evil_lol: Nigdy nie wiem ? :shake: :shake: :shake: [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]
-
[quote name='justys95'] a ja przyszłam tylko na chwile bo musze wyjść z Niką na spacer, potem miałam z koleżanką iść do sklepu, a i jeszcze musze Nike wykąpać, bo brat powiedział, że ma robacki :lol:[/quote] [B][COLOR=DarkOrchid][SIZE=5][FONT=Arial Black]Niki ma " robacki " ??????? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [SIZE=3]To trzeba jej coś dać na odrobaczenie ! ;) A nie kąpać ! :shake: :shake: :shake: [SIZE=6]Justysiu ! :loveu: [SIZE=3]Odrobacz Nikusię ! :loveu:[/SIZE][/SIZE] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]
-
[quote=Kamcia_14;374097[I]Piękny bannerek Marzenko :loveu:[/I] [/quote] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2867/marzen2ai7.jpg[/IMG] [B][COLOR=DarkOrchid][SIZE=5][FONT=Arial Black]Dziękuję Kamciu !!!!!!! :loveu::loveu::loveu: [SIZE=2]Ale to nie moja zasługa...:shake: :-( [SIZE=4]Pozdrawiam. ;)[/SIZE] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
marzenna79 replied to Samturia's topic in Galeria
[B][COLOR=Purple][SIZE=3][FONT=Arial Black]Dzień dobry Samturio w piątek :multi: :multi: :multi: Dzisiaj weekendu początek !!!!!!! Hurra !!! :multi: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9838/mazyg6.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
marzenna79 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3994c5638015bfba.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images22.fotosik.pl/13/3994c5638015bfba.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [/quote] [B][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Arial Black]Dzień dobry z rana Dagusiu i Oskarusiu. :loveu: :loveu: :loveu: Ciekawe, czy po fryzjerze Oskarek będzie miał dobry humorek ??????? ;) [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9838/mazyg6.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] -
[B][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Arial Black]Dzień dobry Madzie, Masterki i Torusie !!! :loveu::loveu::loveu: Dzisiaj piątek :multi: Weekendu początek !!!!!!! :multi: Hurra !!!!!!! :multi: [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]
-
[quote name='Rinuś'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img186.imageshack.us/img186/4458/s6000051kjba4.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4458/s6000051kjba4.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B][COLOR=Magenta][SIZE=4][FONT=Arial Black]Witaj labradorku Brutusie ! :multi: Jesteś śliczniutki.:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Spotkałam Cię dzisiaj u leemonki...:multi: i postanowiłam wpaść do Ciebie z wizytą.;) Mizianka dla Ciebie psinko cudna. :loveu: Pozdrowionka dla Twojej równie ślicznej pańci. :) [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9838/mazyg6.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=DarkOrchid][SIZE=4][FONT=Arial Black]Dzień dobry w piątek :multi: Weekendu początek !!!!!!! :multi: Dzień dobry miła Kasiuniu :loveu: Jak tam śliczny Hakeruniu ??????? :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9838/mazyg6.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]
-
Samograjowe miłości za TM - Korek , Ruda!!!
marzenna79 replied to samograj's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Spoczywajcie w spokoju psie duszyczki. :( :( :( Dobranoc Wam Samograjowe ogary. :( :( :( -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
marzenna79 replied to Samturia's topic in Galeria
[quote name='Samturia']Marzena fajny masz bannerek... kto ci robił? [/quote] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2867/marzen2ai7.jpg[/IMG] [COLOR=DarkOrchid][SIZE=4][FONT=Arial Black][B]Bannerek robiła mi forumowiczka: aneta25 :loveu: Bardzo zdolna dziewczyna ! :loveu: Ale wszystkie materiały do bannerka dałam ja. :loveu: [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
marzenna79 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[B]Witaj Daguniu I Oskarku ! :) Wow... Ile Macie Pięknych Nowych Fotek Superaśnych !!! ;) Pozdrawiam Was Słoneczka ! [/B][B]:)[/B] [B] Oskaruś śliczniutki łobuziaczek !!! [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9838/mazyg6.jpg[/IMG] [/B] -
[quote name='madziasto4'] -------------------- Stan uzębienia Torka- najnowsze wieści: brak górnych kłów :grins: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/14/1e0ee1a89b1f74ef.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B][COLOR=Plum][SIZE=3][FONT=Arial Black]Witaj szczerbolku...:multi: :loveu: :evil_lol: Czyżbyś tracił mleczaczki ??? :lol: Magdo ! Jak tam wygląda dzielnica wokół Ciebie ? ;) Czy jeszcze brudno ? :cool3:[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
marzenna79 replied to Samturia's topic in Galeria
[B][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Arial Black]Samturio, :multi: wpadłam się przywitać z Tobą :loveu: i z Czarnulką Łapcią :loveu: :loveu: :loveu: Jest uroczym pieskiem.:loveu: Buziaczki i mizianko ! :calus::bluepaw::dog::Cool!:[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Arial Black]:bluepaw: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9838/mazyg6.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]