Jump to content
Dogomania

jusstyna85

Members
  • Posts

    12216
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jusstyna85

  1. Szukałam Cie na dogomanii :) juz teraz wiem dlaczego nie znalazłam.Pisałam parę razy na gg,ale sie nie odzywasz:mad: :) Nowe wpłaty 10 zł Kaja555 20 zł Haliza 30 zł DANKA4U1 dziękujemy G.Z z Częstochowy wpłaciła 20 zł...czy to pomyłka z imieniem,czy na jakiegos innego psiaka?
  2. Bo takich jest chyba najwięcej,może też kojarzą z czarnymi kotami....
  3. Chyba nie ma co czekać... ogłoszona: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/10088249_amstaf_amstaff_mix_szczeniak_lagodna.html[/URL] [URL]http://katowice.szerlok.pl/oferta/amstaf-amstaff-mix-szczeniak-lagodnaszuka-domu-slask-ID4dJ0.html[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/edit/?uid=d23ad1e07fcc463a022f4f0ca[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/39012/podglad/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,23914,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.oferty.pl/pl/category/zwierzeta-psy-amstaf/region/w-polska-slaskie-zabrze/amstaf-amstaff-mix-szczeniak-lagodnaszuka-domu-slask-801518.html[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=15869&n=AMSTAF_amstaff_%28mix%29_SZCZENIAK_,lagodna,szuka_domu_SLASK"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=15869&[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=15869&n=AMSTAF_amstaff_%28mix%29_SZCZENIAK_,lagodna,szuka_domu_SLASK"]n=AMSTAF_amstaff_(mix)_SZCZENIAK_,lagodna,szuka_domu_SLASK[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/aktywacja_ogloszenia.html/kod=de3cb8adaeac4654beb1b3026c2bbe88[/URL] [url]http://katowice.cwirek.pl/[/url]
  4. [quote name='Jaaga']No co ty, Anilka jest bez wad, w pełni adopcyjna i co? Tez czeka.[/QUOTE] Jedna na ile psów...:)
  5. Jak ona urosła...szok... Robić ogłoszenia już? jak sie nie odezwali do teraz,to chyba nie ma co czekać...
  6. [B][U][COLOR=#0000ff]145.CEDRA- 5 LAT W SCHRONISKU [/COLOR][/U][/B][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000]Imię:[/COLOR][COLOR=black] Cedra[/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#ff0000]Wiek:[/COLOR][COLOR=black] 8 lat[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#ff0000]płeć:[/COLOR][COLOR=black] suka[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#ff0000]rasa: [/COLOR][COLOR=#000000]mieszaniec[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#ff0000]wielkość:[/COLOR][COLOR=black] średni[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=red]kastracja:[/COLOR] tak[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=red]szczepienia:[/COLOR][COLOR=black] tak[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=red]numerek:[/COLOR][COLOR=black] 478D[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=red]Opis:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/COLOR] Cedra czarna 8 letnia przesympatyczna suczka. Nie miała za dużo szcześcia w życiu, na swój dom czeka kilka lat. Cedra jest spokojna, zrównoważoną sunią, niezwykle wierną i pełną ufności. Codzień marzy o tym aby ktoś ja pokochał. Odwdzieczy się na pewno, będzie wspaniałym psem rodzinnym. Wystarczy spojrzyć w jej oczy aby dostrzeć w niej prawdziwego przyjaciela Zajrzyjcie na wątek Cedry [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/198011-5-letni-WYROK-w-Schronie-ZA-NIEWINNO%C5%9A%C4%86-za-SERCE-dla-cz%C5%82.-Czy-taki-b%C4%99dzie-jej-koniec?p=15905592#post15905592[/url][/B]
  7. [CENTER][SIZE=4] 3 sunie,które łączy [B]JEDNO[/B]-DŁUGI STAŻ W SCHRONISKU,kolor czarny i odrzucenie... Tekla od dawna w Schronisku(ma 8 lat),Czarna bez imienia od 3,5 roku(ma 5 lat),Masza od 3 lat(ma 5-6 lat) Zastanówmy się proszę,co o tej porze robiliśmy [B][SIZE=5][COLOR=red]5 lub 3 lata temu[/COLOR][/SIZE][/B]... [B]Ile wtedy mieliśmy lat...? Jakie mieliśmy marzenia,aspiracje...? Jakie mieliśmy życie....?[/B] 5 lat,to tak dawno...Każdy z nas ma jakieś zdawkowe przebłyski pamięci,nie pamiętamy raczej szczegółów,tylko emocje,ważne wydarzenia.... [COLOR=red][SIZE=5][B]SUNIE[/B][/SIZE][/COLOR] doskonale pamiętają,że jeszcze 3 i 5 lat temu miały do dyspozycji łóżko,swojego człowieka-swoją [B]RODZINĘ[/B]...Pamiętają jednak jak przez mgłę radość,uczucie szczęścia,błogości. Ledwo co pamiętają,bo już 3 i 5 lat zamiast łóżka ma [B]beton i budę[/B],zamiast swojego człowieka-[B]psy[/B],zamiast swojej rodziny-[B]pracowników schroniska[/B]... Są "szarymi myszkami" pośród psów,a raczej "czarnymi myszkami".[B]Czarny kolor sierści[/B] zupełnie nie wyróżnia pośród rasowych,kolorowych psów,które nawet wizualnie przyciągają spojrzenia ludzi. Jeszcze [B]nikt nie zainteresował się nimi[/B]-nikt nie zapytał co to za pisyczy łagodne,czy agresywne.Nikt nie dał szansy,by powiedzieć,że to [B]psy-ideały[/B],które kochają ludzi,są idealnymi psami rodzinnymi,a ponadto,że są ufne,że ich NAJWIĘKSZYM MARZENIEM jest danie im [SIZE=5][COLOR=red]szansy[/COLOR][/SIZE],by pokazać,że na psa warto popatrzeć duszą,a nie oczami. Grudzień to szczególny okres zadumy,przebaczenia,jest miesiącem wyjątkowo rodzinnym,a sunie bardzo potrzebują chociaż namiastki rodziny w postaci DT,gdyż nie mają już ochoty wychodzić z budy,pokazywać się ludziom,zwracać na siebie uwagę. [SIZE=5][COLOR=red]One czują,że przegrały-przegrały życie[/COLOR][/SIZE] W Schronisku nie sprawiają żadnych problemów,mają przyjacielski stosunek do psów,kotów,ludzi,jsa spokojne. 5 i 3 lata lat to szmat czasu- niepewności,zimna/ciepła,braku nadziei,a przede wszystkim[B] WALKI [/B]o każdy dzień,bo żadne Schronisko,to nie sanatorium,o czym ludzie zapominają. Wątek jest dla niej nadzieją na lepszy dzień Proszę znajdźmy im dom tymczasowym,lub stały.Pomyślmy,że w ten zimny dzień,one cichutku sobie leżą w budzie pośród śniegu,zamykają oczka i wyobrażają sobie,że to sen-[B]ZŁY SEN...[/B] [SIZE=5][COLOR=red]Cuda się zdarzają,prawda? [SIZE=3] [/SIZE][SIZE=4][COLOR=black]Przebywaja w schronisku w Rudzie Śląskiej.Sa wysterylizowane ,zaszczepione(pełen komplet)[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/CENTER]
  8. Ale historia z tym psiakiem...
  9. [quote name='Jaaga']Pomyliłam się, przy wpisywaniu wpłaty od Asinek i już poprawiłam we wczesniejszym poście. Ma być 29 zł, czyli razem dopisuję 41 zł. Jaszo, możesz potwierdzic, czy wpłaty się zgadzają? Justyna, specjalnie dla Ciebie podsumowanie: u mnie są Oskar, Anilka, Muszka, Opieniek, Sonia, Agat, Neska i Reksio, u mojej mamy Albinka Teri i Tola. Oskar to przecudowny staruszek onek, który niestety odkąd przyjechał, ciągle ma problemy ze zdrowiem. Teraz czeka go wyjęcie śruby z nogi i usunięcie śrutu. Miałam dziś nadzieję, że jednak ktoś da Reksiowi inny DT, ale widze, ze na wątku jest już cisza. Jakoś tak do mnie parami psy trafiają. Oby tylko jakaś adopcja się trafiła, bo Andrzej zapowiedział, że dziś już nie śpi z Reksiem w łózku, a bedzie musiał. Boję się więc, zeby nie stracił cierpliwości. Prosil mnie, żebym zimą zdecydowanie ograniczyła psy, a w te mrozy tyle ich przybyło.[/QUOTE] Twój mąż,to ideał każdem dogomaniaczki :) ale i jemu cierpliwość się kiedy skończy. czemu Ty zawsze masz nieadopcyjne psy? Ty je po prostu przyciągasz...
  10. [quote name='Shania']nmzc..mam nadzieję, że się przydały:)[/QUOTE] I to jeszcze jak,Pusia stałych deklaracji ma niewiele. dzięki
  11. Chciałam bardzo podziękować za 25 zł:loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='dodexik']Mam nadzieje że Pusia będzie w końcu szczęśliwa i te 100 zł co przelałam sie przyda:) Wiem to:)[/QUOTE] Cieszę się,że Pani sie zalogowała...:loveu::loveu: Aniołek napisała też,że zrobiła przelew,też bardzo dziękujemy:loveu::loveu:
  13. [quote name='Jaaga']Czyli na Tolę i Anilkę mam zapisać? Rozliczam je wspólnie, więc tak chyba najłatwiej będzie. Bardzo Ci dziękuję. Oskar też na długach jedzie, ale on chociaz jedzenie dostaje. Za kilka dni bede mamie musiała znowu dac na karmę, bo już miesiąc na poniedziałek bedzie.[/QUOTE] który to Oskar? Gubie sie w tych "Twoich" psach
  14. [quote name='Lionees']O Boże...jestem w szoku!!! [B][SIZE=4][COLOR=red]DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM OGROMNIE [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_126.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=magenta]Moniczko,a Tobie szczególne podziękowania [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_9.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]Jeszcze raz dziękuję,dziekuję,dziękuję za pomoc,za wsparcie,za ogłoszenia...za WSZYSTKO [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_11.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black]PS.doszło 119,98 dla Kajtunia-dziekuję:loveu:[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Co to za nowy nick?:)
  15. [quote name='Mysza2']Ładniutka ta nasza Pusia:) A ona tego syna pani Iwony akceptuje ? Justynko, ten tekst to ma być do ogłoszeń gdzie?, tzn jaki długi ma być? Telegraficzny czy dłuższy?[/QUOTE] Pani Iwona ma czwórke chłopaków :) dwójke akceptuje, dwójke tak podobno nie bardzo.Do Pana Andrzeja nadal sie nie przekonała,a zrobienie jej fotek to nie lada wyczyn i cała rodzina jest włączana w to :) Ten mój tekst nie działa na ludzi,przydałby sie jakis inny...Wczoraj pewna Pani napsiała,ze bardzo wzruszyła sie Pusią,ale nie jest w stanie w żaden sposób pomóc.
  16. [quote name='aniolek2000']poproszę o numer konta :)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy:loveu::loveu: Pusia wszystkim baaaaaaaardzo dziękuje [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2282/obraz013re.jpg[/IMG] Chciałabym,żeby w ten sposób popatrzyła już na swojego właściciela [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/9883/obraz018se.jpg[/IMG]
  17. czyli jeszcze czekamy na odp od jednego domku?
  18. Czy ktoś mógłby napisać tekst dla Pusi?
  19. [quote name='Mysza2']Jak to dobrze że są dobrzy ludzie na świecie. Bardzo się cieszę. Puśka popraw ty się i zmykaj do domu bo my nie wydolimy na Ciebie[/QUOTE] Już to kazałam Pusi przekazać... Mam 2 fotki Pusi,ale są do niczego...jej tyłka chyba nie chcemy ujrzeć... Dzisiaj P.Andrzej miał ją pomęczyć z fotkami... Z Niemiec też cisza na razie...
  20. Ale niespodzianka... Piękne fotki :)
×
×
  • Create New...