-
Posts
12216 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jusstyna85
-
Tola: gumtree alegratka szerlok morusek pajeczyna adopcjapsa oferty olx hiperogloszenia cwirek przygarnijzwierzaka
-
[quote name='Jaaga']Ja również podniosę Cedrę. Może ktoś ja jeszcze wypatrzy? Jest jakies zainteresowanie nia na FB? Nie jestem tam biegła, ostatnio pokrochmaliłam cos z hasłem, dostałam różne wiadomosci i nie potrafię tam teraz wcale wejść.[/QUOTE] Chyba nie,ale ja tak samo jestem ciemna z tego,jak Ty
-
Niepotrzebnie robiłam wczoraj ogłoszenia?:(Mogłam Toli zrobić :(
-
[quote name='CatAngel']Justyna proszę [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=126600560737663&num_event_invites=0[/url] jak będziesz mieć jeszcze jakieś nowe info o niej pisz do mnie na pw na miau (na dogo mało bywam)[/QUOTE] Przypomne wszystkim...Może dzięki temu cedra znajdzie dom tymczasowy lub dom stały... jak najwięcej ludzi musi sie o niej dowiedzieć...
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Pusia przypomina sie...przypomina,że szuka domu.. -
Anilka ogłaszana jako [URL="http://katowice.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/12-miesiecy-czekoladowa-sunia-6-kg-szuka-domu,idebecf3lf15c64.html"][B]12 miesięcy,czekoladowa sunia,6 kg szuka domu[/B][/URL]: cwirek szerlok e-ogloszenia gumtree hiperogloszenia przygarnijzwierzaka kupiepsa eoferty pajeczyna adopcjapsa oferty alegratka
-
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Widac,że tak z uczuciem... -
Zastanawiam sie dlaczego na tym wątku taka cisza...przecież kiedyś tak nie było...:( Tego psiaka jeszcze tutaj nie ma.Roboczo nazwałam go Rudek do ogłoszeń. [SIZE=3][COLOR=#ff1616][U]RUDEK JEST ZALEDWIE 6 KG PIESKIEM [/U][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4899/img9804e.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=3]Być może mieszańcem jamnika długowłosego[/SIZE][SIZE=3]Wiele przeszedł...[/SIZE][SIZE=3]Wiele samotnych nocy spędził na śniegu i w poszukiwaniu pożywienia...[/SIZE][SIZE=3]Trafił do schroniska przemoczony,wyziębiony,wychudzony i osowiały...[/SIZE][SIZE=3][B]Nie miał siły,by zawalczyć o cokolwiek...[/B][/SIZE][SIZE=3]Obecnie w schronisku odżywa...[/SIZE][SIZE=3]Szybko nabierze prawidłowej masy,bo z lęku,że znowu będzie wałęsał się głodny,je ogromne ilości...[/SIZE][SIZE=3][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/8924/img9800e.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=3]W pierwszym kontakcie jest nieufny,jednak nie przejawia żadnej agresji-jest łagodny.[/SIZE][SIZE=3]Będzie potrzebował parę dni spokoju w nowym domu,by zobaczyć,że nie chce się go skrzywdzić..[/SIZE][SIZE=3][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/7235/img9803m.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=3]Poza tym jest bardzo spokojny i uległy[/SIZE][SIZE=3]Idealny dla starszej osoby,lub rodziny z starszymi dziećmi[/SIZE][SIZE=3]Będzie wiernym towarzyszem dalszego życia[/SIZE][SIZE=3]Przebywa w Schronisku w Rudzie Śląskiej niedaleko Katowic[/SIZE][SIZE=3]Możliwa pomoc w transporcie po wcześniejszym uzgodnieniu w obrębie Polski[/SIZE][SIZE=3]KONTAKT:[/SIZE][SIZE=3]510 268 586[/SIZE][SIZE=3]LUB[/SIZE][SIZE=3]509471 357[/SIZE][SIZE=3]LUB[/SIZE][SIZE=3]505 843 542[/SIZE][SIZE=3]LUB[/SIZE][SIZE=3]509 450 480[/SIZE] Ogłosiłam go na: allegro(wyróżnione,12,50 ,pieniądze na opłate z bazarku na dogo ) alegratka morusek gumtree adopcjapsa pajeczyna oferty gieldaogloszen kupiepsa przygarnikzwierzaka hiperogloszenia e-ogloszenia szerlok cwirek
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło 10 zł od Zofiji-dziękujemy :) -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Nic nie zapomniałam. Jestem na wątku codziennie i widzę, co się dzieje. Jeżeli nie mamy bogatych sponsorów dla naszych podopiecznych, to pozostaje nam wysyłanie proszących PW. Można jeszcze ogłosić Pusię na Facebook'u jako wydarzenie. Widziałam, że tam sporo piesków ogłasza CajusJB, Mudik... Może warto się zorientować, jak to wygląda od strony technicznej...? Ja się tego niestety nie mogę podjąć, bom mało kumata w komputerach. Ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych - to wiesz. Allegro - nie wiem, jakie tam zasadypanuja co do takich psiaków jak Puśka. Co jeszcze? Może ktoś podpowie? pzdr.[/QUOTE] Poprosze kogoś o FB... Ja jej robiłam allegro przez cały ten czas do zeszłego miesiąca,robiłam wyróżnione,to wychodziło 25 zł mies. Teraz niestety nie mam skąd wziąć nawet na jedno wyróżnione:( -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='burbono']G.Z z Częstochowy wpłaciła 20 zł...czy to pomyłka z imieniem,czy na jakiegos innego psiaka?[/QUOTE] To ja wpłaciłam te 20zł i wpłata jest na Kajtusia .Jeżeli coś pomyliłam to przepraszam :oops:[/QUOTE] Wpisałaś inne imie :) dziękuje i zaznaczam :) -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']No to albo - albo. Niestety, nikt sam z siebie nie będzie chodził po wątkach na DGm i wyszukiwał sobie pieski. Trzeba ludziom powysyłac z 50 PW, to może 1-2 osoby wyslą parę złotych. Taka jest rzeczywistość.... Pzr.[/QUOTE] Chyba zapomniałaś,że przez blisko tydzień dzień w dzień wysyłałam pw.Ludzie nie reagują,bo widzą,że jest w dt. [SIZE=2][B]deklaracje na sunie:[/B] 5zł - pietrucha204[/SIZE] [SIZE=2] 20zł - Mysza2 10zł - agata51 5zł - Zofija 10zł - jusstyna85 5zł - Bjuta 10zł - Blood 5zł - bela51 10 zł Soboz 5 zł Polubek 20 zł Lika1771 [U]Razem: 105zł[/U][/SIZE] [SIZE=2] [B]Deklaracje jednorazowe:[/B][/SIZE] [SIZE=2] 20zł - monika083[/SIZE] [SIZE=2] 30zł - ewa gonzales 50zł - Bjuta 30/40zł - Asiaczek 50 zł Monika z katowic 5 zł Pietrucha 204 [U]Razem: 185zł [/U][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][B]ROZLICZENIE: (12.03-12.04) 40 zł Asiaczek 30 zł Bjuta 50 zł PRusak 60 zł Mysza2 50 zł Monika z Katowic 10 zł Zofija 5 zł Polubek 10 zł Soboz4 5 zł bela51 10 zł Pietrucha204 5 zł Monika083 10 zł Jusstyna85 15 zł Skibka 300 zł (zapłacone ) Bardzo wszystkim dziękuje[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG] [/B][/COLOR] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][B]następny mies. 12.04-12.05: 20 zł Syla 10 zł Blood 10 zł Agata51 25 zł Bjuta 10 zł Jusstyna85 5 zł Bjuta 10 zł Soboz4 5 zł Bela51 20 zł Syla 65 zł ewa_gonzales 45 zł Monika083 25 zł Plicha 5 ZŁ Polubek 45zł Monika083 Dziękuje wszystkim,udało się [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Kolejny miesiąc 12.05-12.06 5 zł Monika083 5 zł Pietrucha204 58 zł bazarek jusstyny85 15 zł Skibka 30 zł Asiaczek 10 zł Agata51 40 zł Lika1771 5 ZŁ bELA51 5 zł Bjuta 10 zł Soboz4 10 zł Jusstyna85 50 zł izabela1234 10 zł Justy 10 zł Blood 15 zł kasiatatry 15 kamila28 7 zł kessi 300 zł uzbierane [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] dziękuje[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/new_multi.gif[/IMG] 12.06-12.07 50 zł AgnieszkaK 5 zł Polubek 15 zł Zofija 20 zł Lika1771 5 zł Bjuta 10 zł soboz4 10 zł Agata51 20 zł Mysza2 15 zł Bila 30 zł izabela1234 10 zł jusstyna85 30 zł AgnieszkaK 20 ZŁ Syla 10 zł Blood 5 zł Polubek 5 zł Pietrucha204 5 zł bela51 35 zł mój bazarek Brakuje 0 zł 12.07-12.08 5 zł Bjuta 20 zł Mysza2 10 zł Soboz4 20 zł Lika1771 10 zł Agata51 30 zł Agnieszka K 10 zł Agata51 5 zł Polubek 10 zł jusstyna85 5 zł bela51 10 zł Blood 50 zł Lika1772 10 zł Soboz4 10 zł Agata51 50 zł Mysza2 33 zł mój bazarek 5 zł Bjjuta 5 zł bela51 zapłącone 300 zł 12.08-12.09 10 zł Blood 5 zł Bjuta 10 zł Soboz4 10 zł Agata51 30 zł Lika1771 30 zł AgnieszkaK 10 zł jusstyna85 175 zł bazarek Myszy2 20zł Mysza2 Zapłącone 300 zł 12.09-12.10 10 zł Soboz4 10 zł Agata51 20 zł Zofija 5 zł Polubek 196 zł Mysza2 5 zł Bjuta 54 zł Mysza2 zapłacone 300 zł 12.10-12.11 68 zł Mysza2 10 zł jusstyna85 196 zł pozostałosc po suni z tikami 5 zł Polubek 10 zł Zofija 11 zł Mysza2 zapłącone 300 zł :smile: 12.11-12.12 9 zł Mysza2 10 zł bela51 30 zł asik1 10 zł Soboz4 10 zł Agata51 5 zł Bjuta 37,50 zł mój bazarek na miau 10 zł Zofija 5 zł Polubek 10 zł soboz4 [/B][/COLOR][/SIZE][B]33 zł mimiś 10 zł Agata51 30 zł Agnieszka K 20 zł Mysza2[/B] [B]10 zł Marycha35[/B] [B]60 zł wirtualna opiekunka Pani Dorota .G. z Mikołowa[/B] [SIZE=2][COLOR=Black][B] brakuje 0 zł zapłącone 300 zł 12.12-12.01 40 zł wirtualna opiekunka Pani Dorota G. z Mikołowa 25 zł Shania od Azy 30 zł Aniołek2000 10 zł jusstyna85 brakuje195 zł [SIZE=5][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] -
[quote name='BasiaD']Cedra też musi trafić do swojego domku..Taka fajna sunia..I piękna bo czarna, uwielbiam wszystko co czarne psy,koty..W schronie u brązowej była kiedyś niewidoma czarna sunia - KLUSIA..Pojechała do Niemiec do domku, po drodxe przez 1 dobę była u mnie..Jakie to było słodkie jak ja usiadłam przy kompie a sunia zasnęła mi na stopach..Była super, nikt nie zauważył że nie widzi..I podobna do CEDRY tylko chyba starsza i okrąglejsza..Niuniu niech Ci Mikołaj przyniesie domek na Wigilię, zasługujesz na niego jak mało kto...[/QUOTE] Szczęściara z tej suni.Cedra niestety tez jest bardzo gruba,zajada smutki :(
-
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Przydałoby się allegro,czy ktoś mógłby zrobić? Ja póki nie opłace rachunku,nie mogę...:( -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Takie przypominajki to chyba trzeba na PW do zainteresowanych osób wysłac. Nie wiem, może sie mylę, nie wiem, jaki jest zwyczaj ... Pzdr.[/QUOTE] Wyślę pw,ale głupio mi... -
[quote name='Jaaga']Zdecydowanie za mało. Teraz ludzie poruszają się przez subskrybcje. Ja też zaglądam ewentualnie tylko na wątki, które ktoś podeśle na PW. Na ogólony jak wejdę, to potem spac nie mogę. Myślę, że inni maja podobnie. Justynko, a plac dalej jest taki duży, jak był, kiedy Sarę brałam?[/QUOTE] Tak,dalej duży. Nowe budynki powstały obok tego. Może przekona kogoś to,że Jaaga wzięła na DT,a potem DS Sare, też taką niepozorną sunie,która czekała 8 lat w schronisku.Była psem idealnym,bardzo wiernym,kochającym.Niestety pare dni temu odeszła już. Warto dawać takim psom szansę
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
jusstyna85 replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']To fotka jeszcze z Kielce, z hurtowni, tu tez adorowała go maleńka suczka:). [URL="http://img251.imageshack.us/i/080704fruziaoskarmurzyn.jpg/"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7813/080704fruziaoskarmurzyn.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] a co z tymi 2 psiakami? -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Doszło 30 zł pewnie od Aniołka200 dziękujemy:loveu: Pusia prosi też stałych deklarowiczów o wpłaty,bo niestety część zapomniała:( [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/268/obraz014xd.jpg[/IMG] (nie gryzę,nawet kiedy bardzo się boję aparatu)