Ja nie chciałabym brać pieniążków w tej skarpetki.Zostawcie te pieniądze na leczenie.Licze na to, że jednak dogomaniacy nie będą bez serca i pare złotych wpłacą.Nawet złotówka sie liczy..
[quote name='desdemona']juz zmienilam:) a tego nie wiedzialam, ze samemu mozna.no, ale ja jestem jeszcze zielona w tych sprawach.[/quote]
nie martw sie...ja też długo do tego dochodziłam :)
Naprawde nie znajdzie sie jakaś osoba,która go zabierze na pare dni? załatwi się hotelik...Może ma ktoś pieniążki wyłożyć.Podnośmy wątek tak często,jak sie da.On musi mieć szansę na normalne życie...
Fotki na pewno będą,bo dziewczyna bardzo miła :)
Jeśli chcesz wpłacić pieniążki, to może na razie na konto mojej mamy,a ja będę się rozliczała? nie wiem gdzie indziej...
Ciesze sie bardzo :)
a nie można zaoferować czegoś pod zastaw? zrobiłabym allegro na wyróżnionej stronie.Gdyby zbierałam na mabel,to udało się ponad 700 zł zabrać.
Potzrebne są zdj Bokserka i to w jak najgorszym stanie,bo to przyciąga ludzi- niestety taka prawda :(