Jump to content
Dogomania

jusstyna85

Members
  • Posts

    12216
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jusstyna85

  1. On nie może spędzić swoich najlepszych lat w schronisku
  2. [quote name='desdemona']a jak dlugo juz piesek jest w schronie?[/quote] od lutego...mam lepsze zdj od Justyny.
  3. Gdzie jeszcze Apsiczek jesr ogłoszony?
  4. Nikt jej nie dał szansy,a ona na to ZASŁUGIWAŁA...Takiego psa sie nie zapomina :(
  5. Pianka wystawiłaś ją na allegro i na inne ogłoszenia?
  6. Nasz 8-letni Bokserek znalazł domek.Ty też musisz...Nie będę ściągała ogłoszeń,bo w razie czego dam namiary na tego Bokserka...moge?
  7. Sunia ma dobry domek.W schronisku upodobała sobie Pana konserwatora,tylko za nim chodziła...w końcu Pan nie mógł się jej oprzeć i od wczoraj mieszka sobie w bloku z 20-stoma fredkami :)Miała naprawde szczęście.Mam osobe zainteresowaną amstafką, więc gdyby jakieś były biedactwa,to warto do niej napisać.
  8. Dalmatyńczyk jest cudowny...na spacerku był grzeczny,ładnie szedł na smyczy.Przywitał się z sunią,ale jednak domek najlepszy bez piesków...no chyba, że suczka.
  9. Żadny z tych przycisków nie działa :( nawet podkreślenie...
  10. Zobaczcie...chce dodać zdj ,klikam w ten obrazek i nic...czy tylko ja tak mam?
  11. [quote name='Diana S']I co i co [B]jusstyna?[/B][/quote] Na razie nic...Dajmy jej czas na zastanowienie...Nadal szukamy domku takiego na 100 %
  12. Nie moge dodać zdjęć :( chyba dogomania coś nie działa ...
  13. Gdyby tak napisać, że jest rasowy, to byłby od razu odzew...
  14. Nie wiem czy w ogóle wychodzi na spacerki...Pianka może Ty wiesz?
  15. On jest mało kontaktowy...ciężko będzie,ale jestem pewna, że gdy ktoś sie zdecyduje ,to nie pożałuje.Ma bardzo mądre spojrzenie...Szukamy osoby o złotym serduszku...gdzie jesteś...?
  16. Myślałam, że w jego przypadku atutem będzie to, że jest młody i mały...
  17. [quote name='Mysia_Zabrze']Pewnie już czyściutki i pachnący :cool3:[/quote] nie wiecie jaka to ulga nie czuć tego zapachu...jeszcze 1 kąpiel i będzie super :) pieska z daleka czuć wiśnią :)jest strasznie chudy :( nie chce na początku przedobrzyć z jedzeniem,dlatego znowu tak dużo nie dostaje.W przeciewieństwie do Aguśki DINO (tylko na to imie reaguje) nie je chleba,bułki,rogalika,ryżu,makaronu tylko szyneczke,kiełbaske,mięsko.Chce, żeby przytył, bo wtedy lepiej będzie wyglądał.Na razie czuć kręgosłup,wszystkie żebra...Może jutro zrobie jakieś fotki...już lepiej wygląda,ale nadal ucieka.Wczoraj mi uciekł ,bo szarpnął :( myślałam, że zawału dostane :) po 2 minutach w końcu nadepnęłam smycz i troche go zabolało :(Dzisiaj uciekł,gdy moja siostrzenica otworzyła dni,ale na szczęście poleciał na góre.Mam wrażenie,że on tęskni za schroniskiem,za tymi wszystkimi psami i wolnością...chodzi po całym mieszkaniu nerwowy i ciągle stoi przed drzwiami.Jest to możliwe, że tęskni?
  18. [quote name='Diana S']miejmy nadzieję że się dogadają bo znam historie że przy najlepszych chęciach nie wychodzi ale miejmy nadzieję że w jego przypadku będzie własnie inaczej (czyli dobrze) Niestety nie chcemy sprawdzać, czy się dogadają,bo nie chcemy wyrządzić pieskowi większej krzywdy.Tutaj próbowanie nie ma sensu.Nie chcemy, żeby po kilku dniach wrócił do schroniska.
×
×
  • Create New...