[quote name='fizia']Dodałam Go do wątku, gdzie ktoś szuka małego pieska
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6524599#post6524599[/URL]
Jest też watek, gdzie Pani szuka mikro pieska, lżejszego niż 8 kg, bo ma kłopoty z kręgosłupem, ale nei potrafię ocenić ile ma ten biduś.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77085[/URL]
Postaram się napisać do osób z mapy, ale jutro wyjeżdżami będe dopiero w niedzielę...Nie znam osobiście nikogo, ale może akurat się ktoś zlituje...[/quote]
Dzięki.Dodam zaraz zdj, które udało mi sie zrobić, słabo widoczne,ale zawsze coś.