Jump to content
Dogomania

jusstyna85

Members
  • Posts

    12216
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jusstyna85

  1. Ona pewno pójdzie do uśpienia,bo to naprawde problematyczny pies.Może macie kogoś,kto zgodziłby sie na szkolenie? jutro będę miała fotki.
  2. W schronisku w Rudzie Śląskiej znajduje sie Doberman, wiek ok 3 latek. to problematyczny pies, potrzebuje dużo uwagi i cierpliwości, dużo przezył,dlatego w pewnych sytuacjach reaguje agresją,lecz jeszcze nikogo nie ugryzł.W schronisku nie ma dla niego miejsca, bo jest przepych i brak miejsc, nie ma kto sie nim zająć i nie wiadomo jak w różnych sytuacjach zareaguje,dlatego schronisko jest za uśpieniem,bo nie potrafią dać sobie z nim rady.
  3. [IMG]http://images25.fotosik.pl/58/93e0f23abac9f331.jpg[/IMG]
  4. [quote name='fizia']Dodałam Go do wątku, gdzie ktoś szuka małego pieska [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6524599#post6524599[/URL] Jest też watek, gdzie Pani szuka mikro pieska, lżejszego niż 8 kg, bo ma kłopoty z kręgosłupem, ale nei potrafię ocenić ile ma ten biduś. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77085[/URL] Postaram się napisać do osób z mapy, ale jutro wyjeżdżami będe dopiero w niedzielę...Nie znam osobiście nikogo, ale może akurat się ktoś zlituje...[/quote] Dzięki.Dodam zaraz zdj, które udało mi sie zrobić, słabo widoczne,ale zawsze coś.
  5. [quote name='fizia']A może by w tytule wątku napisac, że sytuacja jest bardzo pilna i potrzebny dom tymczasowy? Sprawdzałaś na Mapie Pomocy cyz nikt w okolicy nie oferuje domu tymczasowego?[/quote] Kilka razy pisałam i brak odzewu.Może ktoś Ciebie posłucha...
  6. "Transport" dopiero wyjechał...wiadomości pewnie rano.
  7. gdyby był zdrowy i po operacji, szybciej znalazłby domek
  8. AgusiaTerierka...napisz do mnie na gg jak najszybciej 1788222.
  9. Mam zrobione dzisiaj zdj.Jego sytuacja pogarsza sie...nie jest dopuszczany do miski przez inne psy :(
  10. My chcemy jak najlepiej dla niego i wierzymy, że w Warszawie uda mu sie,bo u nas marne szanse...można sie jakoś z Tobą skontaktować?
  11. Domek na pewno jest gdzieś blisko...
  12. Dzisiaj wieczorem dzięki CoollyDianie piesek będzie w domciu.Bardzo dziękujemy jej :)
  13. [quote name='fizia']Dodałam Go jeszcze na kupiszpsa.pl i dwukropek.pl[/quote] Dziękuje :) Nie było ani 1 telefonu w jego sprawie...:( Czym on sobie na to wszystko zasłużył.
  14. Na pewno znajdzie ukochany domek.Co w końcu z tymczasem, będzie miał kto wziąć? Z allegro na razie uzbierało sie 260 zł,ale to jeszcze nie koniec.Na najpotrzebniejsze opłaty będą pieniążki.
  15. Dr Czogała to dobry lekarz...
×
×
  • Create New...