Jump to content
Dogomania

jusstyna85

Members
  • Posts

    12216
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jusstyna85

  1. Prosze Jeszcze Raz Os,które Zadeklarowały Wpłaty O Kontakt Ze Mną Pod Nr Gg 1788222.to Bardzo Ważne...na Razie Rozmawiałam Tylko Z 3 Osobami.
  2. [quote name='Asta17']Słyszałam, że nie bardzo sie tam zadomowiła? :([/quote] No nie bardzo,ale za to ma naprawde fajnych i wyrozumiałych właścicieli.Nie wyrzucą jej ani nie oddają.Dobrze by było jednak dla niej , żeby była najlepiej w bloku i to w kobiecym towarzystwie.Założyłam jej aukcje,ludzie chętniej zabiorą sprawdzonego psa, zobaczymy...Ta Pani tak przyzwyczaiła sie do niej, że za każdym razem jak dzwoni,to głos jej drży. Potwierdza się, że pies w schronisku jest zupełnie inny.Ja sama mam w domu żywy przykład na to :)
  3. [quote name='Asta17']To fajnie:) To Ty brałaś wtedy Fantę od nas?[/quote] tak.........
  4. Świetnie...:)
  5. [quote name='Asta17']Nie Agat. Ten jamnik, który był opisany na poprzedniej stronie, gdzie Pianka napisała, ze ma około 2-3 lat. Właśnie tego wet ocenił na 8 miesięcy, bo został jeszcze jeden mleczak, którego trzeba bedzie usunąc.[/quote] Już mi Justyna powiedziała popołudniu, być może jutro ktoś przyjedzie po 14 00 go zobaczyć i może wziąć.Nie chce zapeszać :)
  6. [quote name='Jomar']Nie mogę się skontaktować na gg. Jeżeli to kwestia w tej chwili już tylko 10 zł to mogę te 10 zł uzupełnić i tak będę wpłacała dopiero jutro.[/quote] Chodzi tylko o podjęcie decyzji.To może masz e mail?
  7. mój nr gg 1788222 .Proszę wszystkie os, które zadeklarowały pomoc o kontakt ze mną.Mam jedno wyjście,ale musze to uzgodnić z Wami i na pewno nie tutaj... musimy mieć jeszcze minimum 20 zł... poza tym przydadzą się pieniądze na leczenie(ewentualne)
  8. [quote name='Asia_Klero']Ślicznota z niego:(Pozdrawiam...i co z badaniami?[/quote] Justyna ze schroniska musi znaleźć czas, żeby pojechać z nim. Ja z przyczyn oosbistych nie wejde do Kliniki na brynowie. Może ktoś zastąpi Justyne? zwracam koszt paliwa... Prosze...
  9. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=304553297[/URL] potrzebny wzruszający tekst. A także: nie wiem ile mają tygodni lub miesięcy(nie pamiętam) czy będą małe,duże, średnie
  10. [IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko%20Ruda/SSA50868.jpg[/IMG] [IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko%20Ruda/SSA50869.jpg[/IMG] [IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko%20Ruda/SSA50870.jpg[/IMG]
  11. Krwiak może sie zrobić samoistnie,czy to wynik jakiegoś zaniedbania weta?
  12. Ten Doberman naprawde potrzebuje szybko domu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104849[/URL]
  13. Nie wiem czy to pech,czy jakieś fatum... A może miało to tak wszystko być...
  14. [quote name='BoUnTy']Dzwonil ktoś z klinki - Dora wlasnie jest operowana... Miała zrobione USG - z tego co Ania powiedziała, to dr. Czogoła spodziewa się sporego krwiaka... :( Mam nadzieję, ze bedzie wszytsko dobrze...[/quote] Dlaczego ona ma takiego pecha....:( :( :(
  15. Musze poprosić Justyne, żeby pojechała z nim do Brynowa,bo chyba nie znajdzie sie osoba, która pojechałaby z nim na badania....?
  16. Setny pies przyjęty w tym roku? [url]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko%20Ruda/SSA50940.jpg[/url] On ma 8 miesięcy?
  17. [quote name='maciaszek']Chyba trzeba jednak zrobić tą aukcję wyróżnioną... Prawie nikt tam nie zagląda... Co o tym myślicie?[/quote] jasne.Nie opłaca sie zwykłej, do aukcji przydałyby sie jakieś dowody,typu wypis z książeczki,albo coś podobnego.Za aukcje weźmie sie z wylicytowanych pieniędzy.
  18. Dobrze Wam poszło :) Kasia wystawisz? Bounty wiesz coś jeszcze o Dorce?
  19. mowisz o tej suczce z oswiecimia, co wiozlam? nie, nie... Ona chciała 8 letniego pieska,ale wybrała jednak tamtą sunie.
  20. Napracowałaś się...:) zdj Reksa są śliczne :)
  21. Allegro to najlepszy pomysł...
×
×
  • Create New...